Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elhiszitek a west balkános...

Elhiszitek a west balkános tragédiáról hogy ott taposás történt?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek ebben a tömeg pszichozisos baromságban!Jó pár koncerten voltam már,ahol ennek a tömegnek a háromszorosa volt.És volt hogy mellettem volt tömeg verekedés és mégsem pánikolt be senki és indult el a kijárat felé!Ott valaminek történnie kellett mindenképpen,mert csak úgy nem pánikonak be az emberek!Ugye ott van az a verzió,hogy valaki elkiáltotta magát hogy késelés,ahol ilyen hangerővel megy a zene még a melletted álló kiabálását sem hallja az ember!Lehet tényleg késelés volt és attól pánikoltak be?Vagy mégis miért?Lehet hogy a 2 szerencsétlen lányt eltaposták,de annak hogy bepánikolt mindenki,valaminek történnie kellett hogy 3000 ember így pánikba essen.Mégis mi?Lehet hogy elötte tényleg késelés volt és azért pánikoltak be?A 3. áldozat körülményeiről még mindig nem beszéltek!Miért nem?Sokáig a nevét sem lehetett tudni!Miért nem hisznek a sok szemtanunak akik állitják hogy márpedig láttak kést egy ember kezében és többen látták az egyik lányon van egy nagy vágott seb!Úgy nem lehet eltaposni senkit hogy széthasadjon a bőre!Több oldalt végig olvastam a neten ahol sok blog bejegyzésben állitják hogy márpedig láttak késes embert és vágott sebet!Akkor most mi is van?
2011. jan. 19. 15:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mi volt. Nem voltam ott eseményeket nem követtem.

Ez fikció, de mi történt, ha késelés volt, de az nem ért a tör mást csak végtagot. Az illető bepánikolt és elmenekült a helyszínről. Mi van, ha maga a megkéselt váltotta ki a pánikot. Most meg fél és okolja magát, hogy miatta halt meg 3 ember. Én ezt tartanám a legvalószínűbbnek, ha késelés történt.

Amit egyébként kétlek.

2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
2011. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!