Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig nőnek még a benzin...

Meddig nőnek még a benzin árak? Szerintetek lesz 400? Már ebben is utolérjük a nyugatot.

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 27. 14:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

És tanúsítom hogy az USA, Kanada ... olcsó, még magyarként nézve is.. OLCSÓBB GYEREKEK!!


Pedig mikor kimentem nem ezt vártam, és akkor értettem meg igazán, hogy mi az, hogy AMERIKA, ESÉLY MINDENKINEK!!


AZ ÉLELMISZER, RUHÁZAT, MINDENNAPI DOLGOK, ELEKTRONIKA, AUTÓK, BENZIN!!


És az átlagos évi kereset egy háztartásban !!50 0000!! dollár!! 10 milcsi! Az átlag, mert egy Phd, MD egyedül 90000- 100 000 Dolcsit kap egy évben!!


Itt meg egy orvos évi 15 000 dollárnak is örül, mert sokan annyit se kapnak, pedig egész életükben tanultak!


Jó sok étterem van, több munkahely, járnak is az emberek, és nem a fűtésszámlán agyalnak.

2010. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kapni fogok, de ez az igazság.


Sokkal jobban kéne élnünk. Sokkal.

2010. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Sajnos az uzemanyag ar mindenre kihat sokkal kevesebb lesz a bevetele az allamnak ha mindent osszegeznek. Lehet, hogy konkretan az uzemanyag adiobol tobb folyik be de ugyan ez mashol nagyobb minuszt eredmenyez. Egyreszt a fuvarozok is emelnek ezaltal a hetkoznapi dolgok is dragulnak na meg az allami szervek is tobbet fizetnek az uzemanyagert pl tuzoltok, rendorseg, mentok, HM stb. aki meg teheti es a hatarmenten el ahol a kornyezo orszagban kevesebb a benzin atjar tankolni gazdagitva mas orszag koltsegvetesi bevetelet, ugyan igy tesznek a kamionok is stb. mert mindenki ott tankol ahol olcsobb csak kerdes mit akar egy orszag? A benzin turizmuson nyerni vagy bukni...


Es meddig nonek az uzemanyag arak? Ha jol tudom ez a vilagpiaci araktol es a forint-dollar arfolyamtol is fugg a tobbi meg a rengeteg ado... az adoval lehetne jatszani es ha ezt okosan teszik az joval tobb bhevetelt eredmenyezne

2010. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Sajnos a buszjegyárak is növekednek.


Emlékszem mikor feleannyiba kerültek és ez ez max 7-8 éve volt, nem 25 éve.


(Volán távolsági)

2010. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is emlékszem még hogy egy 40 km-es diák vonatjegy 2001-ban 70-80 Ft volt, most meg 370 Ft.

Ezzel az átlaggal újjab 10 év múlva 740 Ft lesz.

2010. dec. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
te jó ég nálunk most (teljes ár) 20 km busz 360 Ft, és ha 21 km-ről mész azt "felfelé kerekítik 25-re" és már 400 Ft..
2010. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

"DE BASSZUS AZ ANGOL MINIMÁLBÉRBŐL AMI 300 000 + FT VEGYEM MEG UGYANANNYIÉRT, MINTHA 70 0000 Ft-ot kapnék??"

Arra utaltam, hogy ugyanannyi az árak mint nálunk. A fizetéseket én is tudom.

2010. dec. 27. 20:05
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig csak növelni tudják, és az emberek megveszik. Már régen be kellene látni, hogy a benzin és a kőolaj helyett lehetne más energiaforrást használni, és az nem szennyezné a környezetet, és nem is fogyna ki (elektromosság, napenergia, víz, levegő, stb).De mivel az ember egy kapzsi állatfaj, képes lesz feltúrni Alaszkát és Ecuador őserdeit csak, hogy kőolajhoz juthasson.
2010. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
56%
Majd Orbán leviszi az árakat!Vagy fel?...
2010. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem is neked szóltam be, mert egyet értettem veled.


A többi, otrombán beszélő kommentelőt oltottam.

2010. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!