Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepett a FIDESZ eddigi...

Meglepett a FIDESZ eddigi kormányzása, vagy erre számítottál?

Figyelt kérdés
Így fél év után a karácsonyi szünet közeledtével itt az ideje a mérlegkészítésnek. Azért is kérdezem ezt, mert a választások előtt nem volt szó az Alkotmánybíróság korlátozásáról, a magánnyugdíj-megtakarítások elkobzásáról, a különadók bevezetéséről, a gazdagokat agyontámogató adórendszerről, a főcenzori hatóságról, a haverok 9-12 éves kinevezéséről, a sztrájkjog korlátozásáról, az ősporosz tanügyi rendszer bevezetéséről és még egy csomó dologról, ami eddig volt és ez után jön. Különösen azok benyomásai érdekelnének, akik a FIDESZ-re szavaztak.
2010. dec. 21. 19:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

Azt tudtam, hogy rossz lesz, de nem számítottam rá, hogy ennyire, én szóltam előre, hogy a 2/3 veszélyes.

Egyre gyakrabban szorul ökölbe a kezem, meg nyílik a nem létező bicska a zsebemben...

2010. dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%

és akkor ki vezesse az országot


újból az mszp?

költői kérdés...

2010. dec. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nekem is nyílik a bicska a szebemben, kár hogy pillangókés és valódi...
2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ejj félre irtam nem szebemben hanem zsebemben
2010. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Azért a bankadó máshol töredéke a magyarnak... "



De a bankok és a multik extraprofitja is!

2010. dec. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
63%
00:33 fidesz = mszp, a szememben egyformák, mindkettő ugyanolyan szemét banda, el kéne takarítani innen az elmúlt 20 év összes politikusát egy lakatlan szigetre egymáshoz láncolva
2010. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem csalódtam a Fideszben, teszik a dolgukat. Erre számítottam. Akik rájuk szavaztak, okkal tették!
2011. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!