Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az a Fidesz esetében...

Miért van az a Fidesz esetében, hogy választások előtt hegyoldalnyira nemzeti, aztán a kormányzása már inkább liberális? Mitől is nemzeti a Fidesz, hogy azt mondja magáról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Te éltél 1998 és 2002 között?
2010. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
A Széchenyi terv az aztán a liberalizmus fellegpontja volt...
2010. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Széchenyi terv az aztán a liberalizmus fellegpontja volt...


Szinte csak a felső 10000nek volt belőle valódi haszna, senki másnak. A 10% alig szivárgott le.

Ugyan azt csinálták mint az MSZP, annyival volt enyhébb hogy legalább nem csak a külföldi tőkéseket támogatta.

Aki dolgozott épp úgy nem haladt sehová mint a válság előtt az MSZP idején!


Ugyan az a korrupt banda mind a kettő.

2010. ápr. 4. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Én úgy érzem, hogy a fidesz annyira nemzeti amennyire kell, azt sem érdemes túlzásba vinni. A liberális értékek nem teljesen elítélendők, ha nekem nagyon jó a kedvem én is nagyon liberális tudok lenni:))). Viszont kell, hogy az embernek legyen egy kis szociális érzéke is, mert vannak olyan helyzetek amikor annak kell előtérbe kerülnie. A Fidesz számomra, egy normális középút az élethez, amit el lehet viselni, a többi az egyénen múlik.
2010. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Narancsos magyarok.


Mindenesetre érdekesek a "nemzeti" színhasználatuk.

2010. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

"Szinte csak a felső 10000nek volt belőle valódi haszna, senki másnak"


nekünk volt haszna belőle, pedig közelről sem ismerjük felső 10 000 fogalmát sem hidd el.

2010. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"Szinte csak a felső 10000nek volt belőle valódi haszna"


Nem, nem. Sok a nulla! :(

2010. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nekünk volt haszna belőle, pedig közelről sem ismerjük felső 10 000 fogalmát sem hidd el.



Mi? Kaptatok egy 50 000 000 os pályázatból( amit csak a nagy Fideszesek vehettek igénybe) 1 000 000, a többit meg benyelték?


Nekem aztán tényleg ne mutasd be!


Benne voltam egy termálvízzel kapcsolatos szálloda felújítási programba. Mire eljutott a felhasználókhoz, már semmi nem volt belőle. A holdudvar kaszált, aki meg termelt vagy alkotott, csak nézett ki a fejéből.

2010. ápr. 4. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert a fidesz a valaha létezett leg köpönyegforgatóbb és leg undorítóbb pártok egyike aki folyton bort iszik és vizet prédikál. Ők még képesek gyurcsányt is túlhazudni és a cigányságot is túllopni.
2010. ápr. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A görény fideszesek az ország szégyenfoltja. Egész Európa ujjal mutogat rájuk és kiutálták már őket mindenhonnan. Aki fideszes az az én szememben nem is ember.
2010. ápr. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!