Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meglepett a FIDESZ eddigi...

Meglepett a FIDESZ eddigi kormányzása, vagy erre számítottál?

Figyelt kérdés
Így fél év után a karácsonyi szünet közeledtével itt az ideje a mérlegkészítésnek. Azért is kérdezem ezt, mert a választások előtt nem volt szó az Alkotmánybíróság korlátozásáról, a magánnyugdíj-megtakarítások elkobzásáról, a különadók bevezetéséről, a gazdagokat agyontámogató adórendszerről, a főcenzori hatóságról, a haverok 9-12 éves kinevezéséről, a sztrájkjog korlátozásáról, az ősporosz tanügyi rendszer bevezetéséről és még egy csomó dologról, ami eddig volt és ez után jön. Különösen azok benyomásai érdekelnének, akik a FIDESZ-re szavaztak.
2010. dec. 21. 19:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

tudtam, hogy gáz lesz amikor kiderült, hogy 2/3. nem hittel el a sok idióta.

Viszont igen, meglepett, még gázabb intézkedéseket művelnek mint elképzeltem.

2010. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
rosszabbra számítok és még most jön csak a java. Azt hiszem húzok nyugatabbra, ahol nem lesz császárság vagy királyság és nem Ovinak hívják az istent. Mindezt a nép akarja!
2010. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem lepett meg. Eszetlen ámokfutásra számítottam, ezért is nem szavaztam rájuk. Nem okoztak csalódást. D
2010. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%

Én pont erre számítottam.

A választások előtt mindenki mindenhol leh*lyézett emiatt...

Eleinte még reménykedtem hogy nem lesz igazam, de sajnos igazam lett. :(

2010. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem lepett meg. Pontosan azt csinálták, amire korábban számítottam, gyakorlatilag 2-3 éve nyilvánvaló volt, mire megy ki a játék. És természetesen nem szavaztam rájuk ezúttal sem (a jövőben sem tennék ilyet).
2010. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Az előttem írok leírták a véleményemet.
2010. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Akkor én leszek az ellentábor :)


Vannak intézkezkedések, amikkel nem értek egyet. Viszont van rengeteg, aminek ideje volt már: bolti lopás újra büntethető, lehet buktatni, elkezdték szankcionálni a rongálást (végre a graffitisek büntethetőek lesznek...), végre nem azzal indítottak, hogy na még hatszáz milliárd kölcsön, és 95%os áfa, nem a kisembert fölözik (persze, a bankok átvetítik ránk, hogyne. De nekem akkor is jobban tetszik, mintha csípőből velünk kezdték volna)


Végre valaki próbálja kezelni a helyzetet, nem pedig csak újabb és újabb, idióta és totálisan tönkretevő szerződéssel hitelfelvétel megy.


Bár a kedvencem az, hogy mostmár a FIDESZ a hibás az Alstrom metrószerződésért is :) Dehát, miért is vagyunk meglepve? Szerintem akik itt hőbörögnek, ugyanígy fel voltak háborodva az MSZP alatt is, és ha jönne a világtörténelem legtökéletesebb pártja, akkor is lennének, akik anyáznának, és köpködnének. Dehát, istenem, magyarok vagyunk...

2010. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
pókerarccal nézem. azt sejtettem, hogy nem véletlen hallgattak mint a sülthal, hogy már mindenki azt gondolta, hogy nincs programjuk. volt az, csak hát milyen. :)
2010. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

Erre számítottam. Hogy végre tesznek valamit.

Az ország nagyobb része ezt akarta.

A magyarázatod azért nem teljesen fedi a valóságot.

2010. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Én rosszabbra számítottam, amikor kiderült, hogy 2/3-ot kaptak, sőt, egyenesen pánikba estem, amikor kiderült, hogy gyakorlatilag az összes önkormányzat is az övék lett, de még nagyon az elején járunk. Most jön még csak a java.


Én sem szavaztam rájuk.

2010. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!