Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor lesz tünteté...

Szerintetek mikor lesz tüntetés az adott dolgok ellen? Vagy akár forradalom?

Figyelt kérdés
Én tavaszra tippelem mikor mindenkinek le esik, hogy juj mekkora szarban vagyunk
2010. dec. 16. 12:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%

AmiGo:


sajnos egyet kell értenem veled. Tényleg mindenki csak panaszkodik, sajnáltatja magát. Ez sem jó, az sem jó.

Mindenkinek 3 műszakban el kellene menni dolgozni, 2-3 gyereket nevelni és akkor nem lenne idejük sem a VV-re, sem tüntetgetni. :(

2010. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

"Én tavaszra tippelem mikor mindenkinek le esik, hogy juj mekkora szarban vagyunk"


Szerinted mi lesz tavasszal?


Forradalom meg nem lesz, ha csak nem próbál forradalmat csinálni az MSZP főleg 70 év fölöttiekből álló szavazótábora. Ez nem az őszirózsás forradalom lesz, hanem a járókeretes forradalom.

2010. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

ma 12:42


Kifelejtetted, hogy nemcsak az elmúlt 8 év volt tökéletes és csudijó, hanem a Kádár-rendszer is, persze.

2010. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%

Kitörölték a 2. hsz -omat. :-S

Na erről beszélek....

Ez az oldal semelyik más országban nem működne így.

Tipikusan magyar ez a topik is :-D

2010. dec. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz nagy tüntetés (max párszáz fős), a választók nagy része fideszes, és ők teljesen elégedettek azzal, ahogyan a kormány végzi a munkáját, így nincs is ok rá.
2010. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha az emberek tanulnak a bajokból, öntudatosobbá válnak és a másokért is felemelik a szavukat.Ezt valamikor csoport vagy munkás szervezeten belül szerveződött, de mivel rendszerváltás után megtiltották a munkahelyeken a politizálást ezért a megszervezése az "ellenállásoknak" nincs nagy esélye csak pártalapon.Ezek meg nagyon irányitottá válnak, hiszen van egy olyan ize a dolognak,hogy majd én megmondom,hogy neked mi a rossz.Na ez igy nem fog menni.A másikaz,hogy nincs szolidárisság még szakmákon belül sem. A harmadik pedig az elszigeteltség és közömbösség.Mért fáj az nekem,ha közalkalmazottakat akarnak elküldeni, ha én mellettem sem szolt senki, mikor tömegesen lettünk munkanélküliek.Szerintem a kérdésedet sok oldalról lehet vizsgálgatni és a választ keresni.
2010. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
44%

Na, ezért írtam, amit írtam :)


Itt kapásból mindenki ugrik, hogy "há, az nem ad felmentést, meg blablabla"


Pedig, ha olvastad volna, épp arról volt szó: ha azokban a csodás esetekben, amit felsoroltam, nem volt forradalom, és tüntetés, akkor a mostani, éppen, hogy javuló esetekben lenne, az meglehetősen röhejes volna.


Tudod mikor legyen forradalom? 2014 tavaszán. Ha nem lesznek választások. Na, akkor legyen. Addig kétlem, hogy okunk lenne rá. Persze attól még lehet pampogni, de amikor az MSZP csinálta ezt, sőt, rosszabbat (igen. Rájuk hivatkozom. Ha nekik lehetett tönkretenni az országot, akkor miért nem adhatunk a FIDESZnek esélyt, hogy próbáljon javítani? Az MSZP 8 évet át egyre mélyebb adósságba vitt minket, mégsem háborogtatok. Akkor meg?) nekik lehetett.

2010. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%
Ha még lesz élő kommuinista akkor ja, megyünk tavasszal tüntetni!
2010. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
Miféle kérdés ez? Miért MOST kérdezel ilyen baromságot? Volt rá nyolc éved, akkor hol a francba voltál? Provokátor!
2010. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem akkor kellett volna, amikor a tisztelt kormányfő zártkörű beszéde kiszivárgott, és kiderült, hogy semmit sem csináltak! Jah, ők akkor is jól csinálták, bocs. "


Én úgy emlékszem, hogy akkor volt tűntetés. Tévedek? Mert még a mai napig is a rendőri intézkedések jogosságát fújják.

2010. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!