Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor lesz tünteté...

Szerintetek mikor lesz tüntetés az adott dolgok ellen? Vagy akár forradalom?

Figyelt kérdés
Én tavaszra tippelem mikor mindenkinek le esik, hogy juj mekkora szarban vagyunk
2010. dec. 16. 12:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
szerencsére már most is vannak tüntesések.
2010. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
42%
szerintem nem lesz mert a többség besz@ri.
2010. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
39%

Nem lesz!

Ez magyarország!

Aki itt marad az bolond :-)

2010. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg akkor kellett volna, amikor a megmentő MSZP az ország adósságát az egekbe emelte! Jah, ők jól csinálták, bocs.


Szerintem akkor kellett volna, amikor a tisztelt kormányfő zártkörű beszéde kiszivárgott, és kiderült, hogy semmit sem csináltak! Jah, ők akkor is jól csinálták, bocs.


Szerintem akkor kellett volna, amikor kisebbségi kormányzásban is foggal-körömmel ragaszkodtak a hatalomhoz! Jah, de ők már azt is jobban tudták...


Szerintem akkor kellett volna, amikor megbukott a miniszterelnök, leszavazták, aztán büszkén áll elénk, hogy ő a demokráciát képviseli! Jah, de ez is törvényes volt, tehát megint ők tudták jobban.


Szerintem akkor kellett volna, amikor volt pofájuk ezt másodszor is eljátszani! Jah... Tudod mit, hagyom a fenébe. Fölösleges a sort folytatni. Természetesen az előző 8 évben minden tökéletes volt. Csak vajon miért áll szarul most a helyzet? Fene se érti. Jaaaaa, deeeee. Basszus, lesett! Hát a patásorbán nem hagyta kormányozni az isteni kormányunkat! Pedig ők csak jót akartak tenni, de a mocskosszeméttakarodfidesz nem hagyta :(

2010. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

12:42


És szerinted az elmúlt 8 év (amin ugyancsak sokat lehet vitatkozni) a kormány minden intézkedésére felmentést ad? Ugyanis onnantól, hogy Orbánék máris havi fél millával többel tömik a zsebüket, már nem hangzik hitelesen a "romba döntötték az országot" nóta...

2010. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Miért kell minden hülye Fidesz intézkedésre rögtön MSZP-vel jönni? Azért mert az MSZP rosszul csinált dolgokat, még nem jelenti azt, hogy Viktornak is mindent el kell ba.. szúrni, majd mutogatni Gyurcsányékra...


2009-ben ott hájpoltak, hogy az MSZP csökkentse izibe a benzin adóját, most meg nézik, hogy lassan 400 lesz egy lityi benya. :S


Jobbik meg már jelezte, hogy visszatér az utcára. A Fidesz csendben vonuló nyugdíjasoktól nem fog megijedni. Sőt! Szijjártó flegmán ki is röhögte őket.

2010. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
mik az "adott dolgok"?
2010. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 bumbi02 ***** válasza:
80%
Sir Butchet.. az hogy az mszp sz*r volt az elözö 8 évvel együtt, nem felmentő ok Orbánnak hogy ő is sz*r legyen... föleg hogyha 8 éven keresztül folyamatosan azt mondogatta orbán hogy ez szar, majd ő jobban csinálja.. most itt van és semmit se csinál jobban.. sőt ez alatt a fél év alatt meggyözött hogy ez rosszabb lesz mint az elözö 8 év.
2010. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz itt tüntetés. Ugyanmár. Eddig se volt, pedig milyen cifra dolgok voltak itt az elmúlt években is. Ülünk otthon, és várjuk, hogy jobb legyen. Bár én személy szerint nem is mennék tüntetni, minek ácsorogjak az utcán, a világon senkit nem fog meghatni.
2010. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Nem lesz itt semmi forradalom, amíg a nép az ilyen Butcher féle droidokból áll. Addig a Fidesz és Szent Viktor királyunk mindent megúsz, csak a Nemzetvesztő Gyurcsányra kell mindig hivatkozni, hogy "ugye de szar is vót akkor".
2010. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!