Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítene valaki értelmezni...

Segítene valaki értelmezni ezt a kuruc. Info-n megjelent cikket? Egyáltalán igaz és ha igen, mit jelent és mik a válaszok a cikk alján feltett kérdésekre? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mivel én nem tudom ezekre a választ, nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy igazuk van, de ha valaki elmagyarázná miért nincs igazuk, azt nagyon megköszönném. Különben a kuruc.info rendszeresen kelt bennem kételyeket úgyhogy vagy én vagyok nagyon tudatlan politikailag és ők meg jól tudnak provokálni, vagy tényleg sok mindenben igazuk van. A cikk: [link]
2010. dec. 7. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha csak provokálna, akkor nem vennének át tőle egy csomó dolgot a médiák. Nem egy-pár hír jelent meg ott először...
2010. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
például?
2010. dec. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy látom tényleg arról lehet szó, hogy csak a politikának csak a felszínét ismerem és ezt nagyon jól ki tudják használni, szerintem amúgy mindkét oldal, vagy akár mindhárom. Nem értem miért nem lehet olyat csinálni, hogy akármit olvasok, akármelyik csatornát nézem, egyszerűen az objektív igazságot tárják elém, csak ennyit szeretnék:) A színek annyira nem érdekelnek, mint az igazság.
2010. dec. 7. 18:25
 14/18 A kérdező kommentje:
ja és azért olvasgatok kurucot is, amiért pl. mandinert is, szeretem ismerni a különböző álláspontokat, de úgy tűnik hiába:)
2010. dec. 7. 18:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Tip4jobs


A munkát kínál Magyarországon Kérjük, adja meg adatait, és regisztrációs hatékony és megbízható adatbázist álláskeresés Magyarországon. Works Magyarországon általában a munka vagy szolgáltatás értékesítésére értékesítési pontok



(: - Név

Telefon:



? Állást keres Magyarországon


Kattintások a részleteket, és élvezze a 4 ajánlatok


Munkavállalás Magyarországon



Magyarországon működő - Magyarország munkahelyek


| munka Európában | USA munka | munka Ausztrália | Munka Japánban | Feldolgozás Kanada | munka Angliában | munka Szingapúrban | Munkavállalás Las Vegas |


| New York munka | munka Kaliforniában | Munkavállalás Hawaii | munka Texasban | munka Amszterdamban | Munkavállalás Hollandiában | munka Olaszországban | Munka Berlinben |


| munka Németországban | munka Írország | munka Magyarországon | Munka Franciaországban | Munka Párizsban | Munka Spanyolországban | Munkavállalás Barcelona | Madrid munka |


| Munkavállalás Dániában | Munka Romániában | Munka: Sydney | Melbourne munka | munka Új-Zéland | Munka: Miami | Toronto munka | munka Montreal |


Információkat és azokat keresnek munkát a magyarországi munkahelyek Magyarországon dolgozni Tip4jobs Magyarországon munkaterületen


Munkahely a magyar fiatalok általában a bevásárlóközpontok értékesítése szekerek, illetve a munkahelyi értékesítési festmények


A weboldal álláskereső szolgálat, a külföldön dolgozó könnyen megtaláltuk a módját


Minden jog fenntartva © 2010 Tel :077 Tip4jobs-5401180

Ráeresztettem a google chrome fordítóját. Érdekes, hogy alul vagy 50 ország van felsorolva.

2010. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tip4jobs


A állásajánlatok Ausztráliában akkor felkérték, hogy adja meg adatait, és regisztrációs hatékony és megbízható adatbázist álláskeresés Ausztráliában. Works Ausztráliában többnyire a munka értékesítés vagy szolgáltatás értékesítési pontok



(: - Név

Telefon:



? Munkát keres Ausztráliában


Kattintások a részleteket, és élvezze a 4 ajánlatok


Munkavállalás Ausztráliában



Munkavállalás Ausztráliában - Ausztrál munkahelyek


| munka Európában | USA munka | munka Ausztrália | Munka Japánban | Feldolgozás Kanada | munka Angliában | munka Szingapúrban | Munkavállalás Las Vegas |


| New York munka | munka Kaliforniában | Munkavállalás Hawaii | munka Texasban | munka Amszterdamban | Munkavállalás Hollandiában | munka Olaszországban | Munka Berlinben |


| munka Németországban | munka Írország | munka Magyarországon | Munka Franciaországban | Munka Párizsban | Munka Spanyolországban | Munkavállalás Barcelona | Madrid munka |


| Munkavállalás Dániában | Munka Romániában | Munka: Sydney | Melbourne munka | munka Új-Zéland | Munka: Miami | Toronto munka | munka Montreal |


Információkat és azokat keresnek munkát Ausztráliában munka Ausztráliában munkahelyek városok és közösségek Tip4jobs Ausztrália munkaterületen


Ausztrália munkahely a fiatalok általában értékesítési szekerek, bevásárlóközpontok, illetve a munkahelyi értékesítési festmények


A weboldal álláskereső szolgálat, a külföldön dolgozó könnyen megtaláltuk a módját

Minden jog fenntartva © 2010 Tel :077 Tip4jobs-5401180

Megint csak a google chrome fordítója, csak megnyomtam alul az ausztrália gombot. Ez a honlap az összes országot felsorolja, és kb olyan kamu, mint a nyerj zöldkártyát az usa-ba.

2010. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
durva, köszi, legközelebb ezzel kezdem:D
2010. dec. 7. 23:06
 18/18 anonim ***** válasza:

Én a kurucot csak a cigányos hírei miatt olvasom, mert velük óriási gond van, és a hazai média valóban ferdít e tekintetben (mármint mondatja a cigókat). A kormányunk meg ugye nem tesz semmit.

Ha nem lenne a cigányprobléma, nem is olvasnám.

Meg megnézem a viccüket, azt kész.

A többit leszarom.

2010. dec. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!