Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Segítene valaki értelmezni...

Segítene valaki értelmezni ezt a kuruc. Info-n megjelent cikket? Egyáltalán igaz és ha igen, mit jelent és mik a válaszok a cikk alján feltett kérdésekre? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy mivel én nem tudom ezekre a választ, nem tudok másra gondolni, mint arra, hogy igazuk van, de ha valaki elmagyarázná miért nincs igazuk, azt nagyon megköszönném. Különben a kuruc.info rendszeresen kelt bennem kételyeket úgyhogy vagy én vagyok nagyon tudatlan politikailag és ők meg jól tudnak provokálni, vagy tényleg sok mindenben igazuk van. A cikk: [link]
2010. dec. 7. 14:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
szerintem tudatlan is vagy és provokálnak is!
2010. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
A kuruc.info mindig, a nyers igazságot írja meg, lehet ugyan, hogy provokálás céljából, de amúgy igaz.
2010. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem csak a kuruc provokál :)
2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Ugye most a szélsőjobbról beszélünk??

Minden rosszban a zsidókat látja.A zsidók megveszik a földet,a zsidóké a bank, a zsidó felel mindenért.A zsidók fogják elhordani Mo-t,Itt lesz az új zsidóállam..stb

Provokál,felnagyít,eltorzít.

Nem akarsz inkább valami másik oldalt olvasni??

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Munkát keres külföldön? Webhely átfogó tájékoztatást a külföldi munkavégzés a világ minden tájáról. Tippek, ajánlások, cikkek, kiadói szolgáltatás. Vízumok külföldön átfogó tájékoztatást az utazók számára külföldön. Ha az esetben, ha nem találtad meg a munkát, amit várnak keresett hagyjuk részletek és egy reprezentatív segít megtalálni Mteamino meg. Tip4jobs További információk és állásajánlatok a regisztrációhoz


igazából ezt jelenti a héber írás

2010. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kérjük, adja meg adatait, és regisztrációs hatékony és megbízható adatbázist nyújtunk magyarországi álláskereséshez.


ez van a magyarországi alá írva, ez pofátlan nagy hazugság

2010. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
mármint amit a kuruc ír
2010. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Az izraeli vagyok


Tobb szaz munkakozvetito dolgozik a net-en ivritul. Mindegyiknek van valami specialitasa, legtobben szakma szerint dolgoznak. Pld "csak ugy" beirtam a Googlebe ivritul, hogy "gyermekgondozasi munka" (עבודה מטפלת) "About 243,000 results (0.15 seconds)" lett az eredmeny. Ezeknek a web-cimeknek a jelentos resze munkakozvetito iroda.


Vannak olyan munkakozvetitok, amelyek kulfoldi munkara specializaltak magukat. Ilyen a kurucban megadott a "Tip4jobs" nevu iroda is.


A kek negyszog felirata "Torvenyes munka kulfoldon" (A torvenyes itt arra utal, hogy nem "hazi" munkarol van szo, innen jott nekem az otlet pont baby sittert irni probakepp.

Alatta:

"Vezeto ajanlatok kulfoldi munkara.

Kulfoldon szeretne dolgozni? Akar olyan informaciot kapni, amely segit eldonteni, hogy melyik munka megfelelo onnek?"


Es a lap also reszen lathato lista (csak az elejet masoltam ide):

| עבודה באירופה | עבודה בארה"ב | עבודה באוסטרליה | עבודה ביפן | עבודה בקנדה | עבודה באנגליה | עבודה בסינגפור | Munka Europaban | Munka az Amerikai Egyesult Allamokban|

Munka Ausztraliaban| Munka Japanban| Munka Kanadaban| Munka Angliaban| Munka Szingapurban|


Es meg egy: vedd eszre, hogy az orszagok felsorolasanal a 3. sorban a | עבודה בהונגריה | (Munka Magyarorszagon) szoveg lila szinnel jelenik meg, mig a tobbi szoveg kek. Ez azert van, mert a MO-i munka van kivalasztva. A lap tetejen levo szoveg ugyanis aszerint valtozik, hogy melyik orszagot valasztod ki.


A mindenki szamara vilagos textblokk feladatat elmagyarazza a kuruc, azt azonban, hogy ez egy munkakozvetito iroda web lapja "elfelejti" megmondani.


A kerdesei pedig alszentek:

"A rendkívül érdekes hirdetés elolvasása után föl kell tennünk két kérdést:

1. Miért kívánkoznak a 18-30 év közötti izraeli zsidó fiatalok munkát vállalni a világ legantiszemitább országának kikiáltott Magyarországon?

2. A nyomasztó munkanélküliséggel küzdő Magyarországon valóban ilyen sok a szabad munkahely a külföldiek számára? "



Ez a cikk egyebkent teljesen tipikusan mutatja a kuruc munkamodszeret. "Keverd az igazsagot a hazugsaggal".



| עבודה בניו יורק | עבודה בקליפורניה | עבודה בהוואי | עבודה בטקסס | עבודה באמסטרדם | עבודה בהולנד | עבודה באיטליה | עבודה בברלין |


| עבודה בגרמניה | עבודה באירלנד | עבודה בהונגריה | עבודה בצרפת | עבודה בפריז | עבודה בספרד | עבודה בברצלונה | עבודה במדריד |


| עבודה בדנמרק | עבודה ברומניה | עבודה בסידני | עבודה במלבורן | עבודה בניו זילנד | עבודה במיאמי | עבודה בטורונטו | עבודה במונטריאול |



Termeszetesen

2010. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az izraeli vagyok

Eloszor atmasoltam a lista nagy reszet, az maradt veletlenul benne a valaszban.

2010. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

A Kurucz csak provokálni és uszítani tud. Csak a cigányokról vagy a zsidókról közöl "hitelesnek" hazudott dolgokat.

Nem érdemes vele foglalkozni.

2010. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!