Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magánnyudíjpénztári megtakar...

A magánnyudíjpénztári megtakarításokat visszaadják, ha már azt se tudják "lenyulni", akkor a megtakarításokat veszik majd el, mint Argentínában?

Figyelt kérdés
Mese habbal, hogy a Fidesz visszaadja,ezt a rengeteg elcsórt pénzt, amit jövőre belepumpál a gazdaságba.2012-be majd a saját megtakarítások jönnek, 13-ba meg államcsőd....
2010. nov. 24. 22:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

"Csak annyit és olyan pofátlanul NE lopjanak, mint az mszmp-szadesz."


Az, hogy megszavazták maguknak a havi félmilla adócsökkentést, az szerinted mennyire pofátlan?

2010. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
lehet
2010. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

"Mégis mi a sz@rra számítottatok ilyen 8 év után?"


Én úgy konkrétan anyádra számítottam.

2010. nov. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

"Én csak azt nem értem, hogy miért tűri gyáván a birka nép, hogy megzsarolják?"


Mert a sok büdös paraszt itt remegett hónapokig, hogy fidesz legyen kormányon, hogy nézne ki ha most meg fellázadnának imádott fideszük ellen? xD

2010. nov. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod a lopás bűn, ennek ellenére csinálják is rendesen, meg kell hagyni, de ha engem hagynak élni akkor lesz@rom. Csak annyit és olyan pofátlanul NE lopjanak, mint az mszmp-szadesz."


Ember! Utálom az MSZP-t is SZDSZt is. Ketten együtt sem loptak annyit mint a fidesz.

2010. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
És százeszűek: Mi lenne a megoldás? Ha már olyan nagy politikai elemzők vagytok! (gondolom mindenki pénzügyi végzettséggel)
2010. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
09:17 - Semmiképp se az emberek zsebében nyúlkálás és ha nem adja önként zsarolása...
2010. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
2010. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem finanszírozzák tovább az ország kárára ezt a magánnyugdíjpénztári játékot, kész! Jól teszik.
2010. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Nem finanszírozzák tovább az ország kárára ezt a magánnyugdíjpénztári játékot, kész! Jól teszik."


Szeretném megtudni, hogy hányan nézték végig a magánnyugdíj pénztárak hozamait, akik ezen a véleményen vannak.

[link]

Itt egy link azoknak , akik beveszik ezt a marhaságot amit a fidesz állít a pénztári hozamokról.

Tény, hogy nem vállalnak garanciát szinte semmire a magánnyugdíj pénztárak, de a hozamok nem 1%-al az infláció felett voltak, csak a sok ostoba birka mindent elhisz amit a hír tv ben meg az echo tv ben az agyukba pumpálnak. Kb az ilyen emberek miatt vagyunk ekkora sz@rban. Előtte tapsoltak az mszp-nek, aztán mivel tavaly megtudták, hogy az nemzetellenes, és multicicionláis:D ezért most a fideszt éltetik. Hát ha ennyire hlyék vagytok öregem megérdemeltétek, csak mi nem akik képesek vagyunk gondolkodni.

2010. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!