Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magánnyudíjpénztári megtakar...

A magánnyudíjpénztári megtakarításokat visszaadják, ha már azt se tudják "lenyulni", akkor a megtakarításokat veszik majd el, mint Argentínában?

Figyelt kérdés
Mese habbal, hogy a Fidesz visszaadja,ezt a rengeteg elcsórt pénzt, amit jövőre belepumpál a gazdaságba.2012-be majd a saját megtakarítások jönnek, 13-ba meg államcsőd....
2010. nov. 24. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért tűri gyáván a birka nép, hogy megzsarolják?
2010. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
A magánba befizetett pénzt nem kapod meg, hanem a befizetett összeg szerepel tovább a nyugdíjszámládon. Nem szavaztam a zsideszre, de szerintem ez nem zsarolás, hanem keménykezűség a karvajtőke ellen az ország érdekében. Amennyiben ugyanazt csinálják mint qrcsótányék, tehát ellopják a nép vagyonát, akkor fog kitörni a polgárháború és megint vörös lesz a Duna.
2010. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

beszélgetek haverral aki sorra bégeti, h "én hiszek a fideszben" és szerinte minden jobb mint az mszp, illetve szerinte a fidesz az mszp hiába miatt "kényszerült" ilyen döntésekre.


nah ezért nem lesz semmi, mert az ország tele van ilyen emberekkel.

2010. nov. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Mégis mi a sz@rra számítottatok ilyen 8 év után?
2010. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Végigolvastam ezt a hazugságfolyamot.


[link]


Azért nyúlnak hozzá a magánnyugdíjakhoz,mert nem tudják fizetni a jelenlegi nyugdíjakat,mert az évek alatt mindkét nagy párt szép lassan ellopta az erre szánt pénzt is.


Véleményem szerint tarkólövést érdemelne mindegyik tolvaj.

2010. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23:09 - Én már várom az első puskalövést...
2010. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Utolsó!Én is!
2010. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nyúlnak hozzá a magánnyugdíjakhoz,mert nem tudják fizetni a jelenlegi nyugdíjakat,mert az évek alatt mindkét nagy párt szép lassan ellopta az erre szánt pénzt is. "


én azt mondanám, hogy oké, köcsög a fidesz meg minden de ha erre kell a pénz, akkor jólvan ez van, áldozatot kel hozni.


de ha nincsen pénz egy csomó dologra, akkor miért csökkentették adót a magasabb keresetűeknek? ez a lényeg, ezek utén pedig én is szorgalmazni tudom a tarkón lövést mert ez így hazudozás.

2010. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

aki azt hiszi, hogy az előző 8 évben a kisebbségben levő fidesz nem lopott, az álomvilágban él! Nekik is odavágtak egy kis kenőpénzt, hogy csöndben maradjanak.


Most is ezt teszik, csak éppen fordítva.

2010. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tudod a lopás bűn, ennek ellenére csinálják is rendesen, meg kell hagyni, de ha engem hagynak élni akkor lesz@rom. Csak annyit és olyan pofátlanul NE lopjanak, mint az mszmp-szadesz.
2010. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!