Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadta az Országgyűlés az...

Elfogadta az Országgyűlés az izraeli társulási szerződést. Vélemények?

Figyelt kérdés
Félek valóra válik Simon Peresz álma, Magyarország felvásárlása...
2010. nov. 8. 22:02
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:
Dávid király óta csak a gond van veletek. Nem tűnt még fel, hogy egy idő után mindig elzavarnak benneteket?
2010. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

nem vagyok zsidó, de még cigány sem


"Persze házasodhatnak nem zsidókkal, utána elmennek börtönőrnek és életüket vesztik egy tűzvészben, izrael állam szolgálatában, majd megtagadják tőle, hogy zsidó temetőben temessék el, mivel az anyja nem volt zsidó. Kb. 1 hete történt..."


ez baljósan kurucosan hangzik nekem főleg, hogy a zsidó vallást bárki felveheti attól függetlenül mi az anyja

2010. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
Eltértünk a lényegtől, amit kifogásolsz holnap utánanézek. Addig is megyek fertőtleníteni egy kis kékkel Fe4[Fe(CN)6]3 úgy tudom te érted miről beszélek. ;)
2010. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!