Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elfogadta az Országgyűlés az...

Elfogadta az Országgyűlés az izraeli társulási szerződést. Vélemények?

Figyelt kérdés
Félek valóra válik Simon Peresz álma, Magyarország felvásárlása...
2010. nov. 8. 22:02
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
55%
Rühes Orbán eladta az országunk! Le Orbánnal!
2010. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
67%

Walter Sobchak:


jaja, hát igen, sajnos ez van, ez kell az embereknek, a színház.



barátnőm színházba akar menni valamikor. Lehet beviszem inkább a parlamentbe, az legalább ingyen van:)

tudtommal.


szar ez. én tleg bíztam azért a jobbikban. Annyiból azért még jó, hogy legalább ők hangoztatják a cigány témát. de azért ez tleg elég népbutító egy cucc volt, ezen a t.javaslaton pampogni.

2010. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Itt télleg mindenki ilyen hülye? A társulási szerződés pontosan az EU és Izrael közötti szabad tőke-és munkaerő áramlásról, kölcsönösen liberális letelepedési jogról stb. szól. (Vagyis ezzel a szerződéssel Izrael majdnemhogy csatlakozik az Unióhoz). Egy ilyen országgal nem hogy ilyen szerződéseket nem szabadna aláírni, hanem minden gazdasági kapcsolatot meg kéne szakítani. (Főleg Simon Peresz vérlázító 2007-es kijelentése után...). Azoknak, akik szerint ez jól van így, csak annyit tudok javasolni, hogy akkor irány Izrael, ott a helyetek! Én voltam már ott, enyhén szólva sem egy szimpatikus hely, de ki tudja, nektek talán bejön. ;)
2010. nov. 8. 23:05
 14/53 anonim ***** válasza:
33%

nézd kérdező! én teljesen nyitott vagyok.

Gondolom te végigolvastad a törvényjavaslatot, hogy miről szól, ismered töviről hegyire a szerződést, megállapodást, hogy mi hogy.


kérlek vázold fel nekünk és adj utalásokat az irományra, hogy hol melyik oldalon írnak arról a részekről ami kifogásolható.

2010. nov. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
29%
dehogy voltál te idióta.. Oda nagyon nehéz eljutni és nem engednek be "csak úgy" és be is szarná oda menni te idióta..
2010. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Jó akkor ha szerintetek ez jól van így akkor lelketek rajta. Maradjunk akkor annyiban, hogy véleménykülönbség van közöttünk. És elnézést kérek azoktól akik ezt az "el lehet menni" mondatomat magára vette, senkit nem akartam megbántani és természetesen senkit nem akarok elküldeni innen, minden becsületes emberre szüksége van most ennek az országnak. Kicsit erősen fogalmaztam, csak feldühítettek az előző hozzászólások... Én pusztán annyit akartam mondani, hogy én mint szabadságot szerető és az emberi jogokat tiszteletben tartó magyar ember semmi szín alatt nem vállalnék sorsközösséget olyan állammal, amely ezeket büntetlenül kát lábbal tapossa folyamatosan.
2010. nov. 8. 23:22
 17/53 anonim ***** válasza:
35%

nézd mi megértjük amit mondasz, de nem válaszoltál a kérdésemre. fogalmad sincs, h miről szól maga az egész megállapodás ugye?


melyik pontjai nincsenek rendben?

2010. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 bumbi02 ***** válasza:
69%
beleolvasgattam, nincs abban semmi vérlázitó hogy az Európai Közösség gazdaságilag, tőke és munkaerő ügyben nyit egy ország felé, történetesen Izrael felé. ha ugyanezt mondjuk törökországgal teszi, akkor már nem lázonganának ennyien.
2010. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
40%
Remélem Észak-Írországért is ilyen hevesen kelsz ki, Kérdező...
2010. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Természetesen nem olvastam végig, ennyi szabadidőm nekem sincs :D De nekem elég elolvasnom a 3. oldal "1. cikk"-jéig, ahol vázolják a szerződés céljait. Na én már ezzel nem értek egyet, mivel mint mondtam, Izraellel semmilyen módon nem működnék együtt, nincs ennek az országnak szüksége az izraeli "befektetőkre", maradjanak csak szépen otthon és fulladjanak bele a bombáikba... Észak-Írországgal kapcsolatban pedig: 1. Ha a magyar politikában aktuálisan felvetődne ez a kérdés, kiállnék az északírek szabadságjogai és akár elszakadása mellett is, ha mondjuk egy északír népszavazáson ezt megerősítik az írek 2. Azért azt te sem gondolod komolyan, hogy az izraeli-palesztin konfliktus összehasonlítható brutalitásában az angol-északír problémával (remélem ilyen összefüggésben jött elő a szó Észak-Írországról és nem értettem valamit félre :D)
2010. nov. 8. 23:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!