Emlékeztek, hogy Orbán anno megígérte, hogy lesz Magyar kovid vakcina?
Figyelt kérdés
Hol vannak ezek a vakcinák?ma 12:55
1/7 anonim válasza:
Igen, de azóta elrepült a békével a repülőrajtnál, majd meghosszabbitották Bicskéig, régi szittya közmondások szerint.
2/7 anonim válasza:
Én nem emlékszem rá. De jelen pillanatban nincs is rá szükség. Kár lenne most erre pénzt pazarolni.
3/7 Fsms válasza:
Elméletileg a mondás pontosabban az volt, h vakcinagyár, Debrecen. Ha jön más vírus , akkor a bármilyen vakcinát lehessen gyártani.
A tényen persze semmit nem változtat, nyilván elmentek milliárdok a ner nek az előkészítésre , de semmi sem lett belőle.
5/7 anonim válasza:
Mint rendesen ellopták az árát aztán meg nem csinálnak semmit, mert a szavazóik úgyse kérik számon.
6/7 anonim válasza:
Megmondtuk hogy lesz magyar narancs, hát lett is.
Igaz kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a mienk.
7/7 anonim válasza:
Van is. Szilvapálinka. Én szedem rendesen és soha nem is kapok el semmit.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!