Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most vége a fidesznek,...

Akkor most vége a fidesznek, Orbán bukása boritékolható?

Figyelt kérdés
Ha bukik megy a börtőnben vagy milyen forgatókönyvet tudnál elképzelni abban az esetben amikor kiderül, hogy elbukták a választást és fényderül, hogy halálra lopták az országot...
ma 11:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
...gut..besser..kolesterin..
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
76%
Még Hitler is csak ezeréves birodalomról álmodozott, a fidderek meg itt örökélet plusz egy nap?:)
ma 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%
22. Á, ennek a rendszernek nincsenek ilyen romantikus vágyálmai. "Ezeréves birodalom"... ugyan már. Ők maguk sem hinnék el a felét sem az ilyen dumáknak. Bőven beérik az ország közpénzének, földbirtokainak, szektorainak, megszerzésével és birtoklásával. Hétvégén jacht, birkapörkölt, kurvák, kokó, feketepákó. Ez a szint. Sajnos a mi pénzünkből.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
75%
Minden koemányváltásnál ezt ígérték, hogy elszámoltatják. A fidesz sem számoltatta el az mszp-t. Miért? Mert egyébként, attól hogy aljas módon, direkt olyan tender kiírva, rokonnak átjátszva...stbstb..attól még MINDEN TÖRVÉNYES. Kétharmaddal olyan rendeleteket tudtak hozni, hogy tényleg minden az utolsó betűig és az utolsó kiskaput nyitva hagyva de teljesen törvényes. Sajnos.
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
59%

#17

Csá! 14. válaszoló vagyok!

Mielőtt te, vagy bárki azt gondolná, egyáltalán nem vagyok Orbán rajongó, a 14. kommentembe a szimpa tényeket írtam le. A rutin alatt nem azt értem, hogy soha nem hibázik a Fidesz, hanem, hogy tudja, mit kell csinálni választások előtt, hogy nyerjen. De ha már szóba hoztad a bakikat, hány botránya, meg nagyobb bakija volt a Fidesznek 2010 óta? Manyup lenyúlás, elcseszett járványkezelés, pedó botrány, stb... kb. végtelen a lista, és mindezek semmit nem befolyásoltak a Fidesz hatalmán és szavazóbázisán.

Mindig minden OGY választás előtt ezt csinálják. A kihívó párt min.elnök jelöltjét elkezdik bemocskolni, fűt-fát kitalálnak, kígyót-békát összehazudoznak róla, kb. még az alsógatyájából is gúnyt űznek. Aztán elkezdenek riogatni, Gyurcsánnyal, a baloldallal, a migránsokkal, és egyéb aktuális témákkal (pl. háborúval), aztán nem sokkal a választás előtt elkezdenek pénzeket, meg kedvezményeket osztogazni, és persze non stop mennek az ígérgetések. És akkor még arról nem beszéltünk, hogy nem véletlen van ennyi törpepárt, meg kamupárt, az ellenzék szalámizása, meg szavazásnál a győzteskomoenzáció, mind a Fideszt segítik. Lehetne még sorolni, de nagyon lesarkosítva ennyi, ez 2010 óta bejön. De úgy látszik a kérdező számára ez újdonság. Ha nem lenne az, nem írna ilyet, hogy "Orbán bukása borítékolható."

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25. Így már értelek. Nincs köztünk vita.
ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Bárcsak igazad lenne,de attól tartok, hogy nem. Szerintem ha tegyük fel veszítene a szavazáson alap esetben,akkor sem történne így,tuti megoldanák valahogy,hogy elcsalják a választást.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Egy esetben látom az O-rendszer bukásának borítékolását: az életszínvonal további, drasztikus csökkenése esetén.

Nincs az a méretű botrány, ami kicsapná a magyarok biztosítékát. "Nem az én dolgom, máshol is ez van, leszarom" stb. Lebukhat még akárhány fityiszes p*fil, senkit nem fog érdekelni. Sajnos, de ez van. A magyar ember szívéhez a gyomrán és a pénztárcáján keresztül vezet az út.

Ha elfogy a krumpli, akkor borul itt minden. Addig nem.

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"Egy esetben látom az O-rendszer bukásának borítékolását"


Javítom magam: ...bukásának ESÉLYÉT.


Borítékolva természetesen semmi sincsen, még mindig elcsalhatják a választást, ahogy autoriter, féldiktatórikus országokban szokás.

ma 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!