Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most vége a fidesznek,...

Akkor most vége a fidesznek, Orbán bukása boritékolható?

Figyelt kérdés
Ha bukik megy a börtőnben vagy milyen forgatókönyvet tudnál elképzelni abban az esetben amikor kiderül, hogy elbukták a választást és fényderül, hogy halálra lopták az országot...
ma 11:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%
Ha így történne tuti hogy menekülne valamelyik posztszovjet rezsimbe esetleg Moszkvába.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy hallottam, hogy már fel is vették az illetékesek a kapcsolatot dr Budai Gyula elszámoltatási biztos elvtárssal.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%
Mindketten tudjuk, hogy vége.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Aminek kezdete van annak vége is. Legkésőbb mikor a koleszterin vagy a skizó elviszi, vége az egész rendszernek.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Fsms ***** válasza:
55%
Igen.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
1. Szerintem mind a hanyatló nyugatra menekülne. Fogadunk?
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
#7 Szerintem is, Monacóba például. Az egyenlőbbnél egyenlőbb ruszki oligarchák is ott tartják a harácsolt vagyonukat.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
A közeljövőben biztos nem. Ha leváltják, akkor is csak abban az esetben számoltatják el a bűneiért, ha a Mi Hazánk kerül kormányra. Holló a hollónak nem vájja ki a szemét, és ő sem számoltatta el gyurcsányt és az ő bűntársait.
ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer mindennek eljön a vége. A hatalom megmámorította őket, azt hitték örökké lophatnak, hogy a végtelenségig megvezethetők az emberek. 23-án is mindenről szó volt, csak a lényegről nem. 23-a nem (csak) az oroszokról szól. A mindenkori elnyomó hatalomról szól, aki megfélemlíti és kizsákmányolja az embereket. Éppen ez ég most rájuk...
ma 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!