Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A régi ellenzékre szavazók,...

A régi ellenzékre szavazók, hogy tudnak az inkább jobboldali Tiszára szavazni?

Figyelt kérdés
Én is Tisza szavazó vagyok, de a baloldali ellenzékre nem tudtam szavazni. Fideszre sem. A közvéleménykutatók szerint "bizonytalan voltam". Mindenesetre baloldali semmiképpen, és most elég furán élem meg, hogy kikkel kerültem egy szavazótáborba. Én úgy érzem jó helyre megy a szavazatom, de egy baloldali miért érzi ezt?
ma 08:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mert elsősorban nem azzal van a gondom, hogy milyen oldali a kormány, hanem azzal, hogy velejéig korrupt és úgy működik, mint egy maffia.


Egyéniben biztosan a legerősebb ellenzéki jelöltre fogok szavazni, hogy a Fidesz kevesebb töredékszavazatot szerezzen a győzteskompenzációból (igen, a győztest(!) is kompenzálják - teljesen unortodox, ha ezt kihagyták volna az új rendszerből, akkor nem lenne 2/3 2014 óta), de a legjobb, ha legyőzi a fideszes jelöltet.

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a legtöbben nem a Tiszára szavaznak, hanem Orbán ellen. Szinte bárkire ideológiamentesen leszavaznak, aki a mostani rendszer leváltását ígéri. Én ebben látom annak a magyarázatát is, hogy MP-n nem fognak a szokásos lejáratókampányok sem (azon kívül, hogy jól kezeli ő is ezeket).
ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%
Kell nekik egy új messiás, hiszen a tizenvalahány év alatt követtek már párat...😂😂👋👋
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12. "Úgy, hogy a legtöbben nem a Tiszára szavaznak, hanem Orbán ellen"


Elképzelhető, de én nem ilyen voltam. Szememben annyira mélyen van/volt az óhellenzék, hogy bizonyos szempontból még Orbánt is szívesebben láttam kormányon. Szavazni egyikre sem tudtam.

ma 10:13
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Én sehogy, továbbra is Ferire és Klárára szavaztok.
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tessék, akkor itt egy alternatíva, amire leszavazhatsz. Én is hánytam az óellenzéktől is, úgyhogy a Kutyákra szavaztam eddig mindig is.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Amíg a baloldalon ott van D.J.Urcsány, addig nem fognak érvényesülni. A Momentum egy jó irány lett volna, azzal tudtam azonosulni, de beálltak a többi mögé.

A Tisza talán ígéretes lehet, mert akinek elege lett Orbán baromságaiból és kihátrált mellőle, ellene fordult, az nekem a barátom!

ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%

Egyik fideszes bűnöző helyett megválasztani a másik fideszes bűnözőt azért, mert azt hazudja, hogy ő már nem bűnöző, hanem árad a Tisza, tényleg nagy ötlet, gratulálok.

Az összeset aki eddig ártott az országnak, felelősségre kellene vonni, mindegy hogy jobbos, vagy balos.

Akad az itthon maradottak közül pár, aki civil kontroll mellett tisztességesebben dolgozna az országért, csak vissza kell állítani az alkotmányt (a hatalom a népé) a törvénytelen gagyi alaptörvény helyett, amit homokos fideszesek tákoltak össze és eltörölni a mentelmi jogot, ez mind a szavazókon múlik, csak fel kellene ébredni.

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!