Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MP videósorozata több embert...

MP videósorozata több embert megérintet, mint a régi bal oldal 12 éves tevékenysége?

Figyelt kérdés

Vagy fogalmazhatnánk úgy is, hogy a régi baloldal miért nem ment ilyen nyíltan a kormány ellen?

A 70-30 visszaosztás mellett inkább csak elvoltak a parlamentbe?

Nem hinném, hogy ezzel MP eléri a célját, de tény, hogy amit a baloldal csak néha néha mondott, most abból a Tisza vizuális videósorozatot csinál majd. Ami jobban megfoghatatlan az internet népét, akik már ki voltak az ilyen realityre éhezve.


szept. 2. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan, bár ez nem volt nehéz. Az óellenzéket még a saját szavazói is sokan utálják, csak protestből szavaznak rájuk. Nem maradt semmi hitelességük.
szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Ez most valami elbaltázott reklám akart lenni MP-nek?

Nem sikerült.

MP pontosan ugyanazt csinálja, ugyanazokat a műsorokat adja elő amiket a többi ellenzéki előadott az elmúlt 14 éveben.

A fiataloknak új, mint a régi viccek is, de aki kicsit is foglalkozott politikával az mind fel tudja sorolni, hogy pont ugyanezt csinálták a többiek is. A marketingje jobba csávónak és a hívei vannak már kiéhezve jobban, de a messiás ugyanilyen volt 10 éve is mint most.

szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hadházy is nagyon népszerű volt a neten, mégsem hozta el a kormányváltást.


Az is nevetséges ha emberek számára 2024ben derült ki hogy milyen szar a magyar egészségügy. Eddig hol éltek?

szept. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert mi van a videó sorozatában?
szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 árokpart ***** válasza:
48%
3-as Eddig így nem láthatták csak akik bent feküdtek a kórházban.
szept. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Meg a bent fekvők látogatói.

szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2# Nem akart reklám lenni senkinek.

(Nem is pozitívan fogalmaztam minden részt MP felé.)

Csak egy amatőr politikai elemzés kérdés lenne.


3# Hadházy kissebb volumenű bábú a sakktáblán.

Tudták ezt az emberek, hogy bajos az egészségügy, de nyíltan egy baloldali se állt bele ennyire részletesen.


4# Korházbejárasok, MÁV, Iskolák lesznek... És nem is 5 perces riportokba.

szept. 2. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább felrázza a Fideszt egy kicsit Peti.
szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, mert alapvetően nem érdekelt az egész, meg egyébként Baloldali túlzásnak gondoltam mindig ezt a wc-papír és szappan dolgot, de mivel Magyar-fun vagyok és Orbán Viktor szakértő, ezért gondoltam megnézem, őszintén szólva eléggé lesokkolt a dolog, és azt nem igazán értem, hogy a Baloldal miért csak dumált és toporzékolt a parlamentben, úgy hogy nem mutatta meg a valóságot, én Baloldaliként sem hittem el ezt a wc-papír mesét, de most már igen, Magyar Péter megmutatta a valóságot nem csak dumált.


Ilyen valóság dolgot láttam egyedül még Toroczkay László, Hadházy Ákos.

szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!