Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A régi ellenzékre szavazók,...

A régi ellenzékre szavazók, hogy tudnak az inkább jobboldali Tiszára szavazni?

Figyelt kérdés
Én is Tisza szavazó vagyok, de a baloldali ellenzékre nem tudtam szavazni. Fideszre sem. A közvéleménykutatók szerint "bizonytalan voltam". Mindenesetre baloldali semmiképpen, és most elég furán élem meg, hogy kikkel kerültem egy szavazótáborba. Én úgy érzem jó helyre megy a szavazatom, de egy baloldali miért érzi ezt?
ma 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
A tisza nem jobboldali párt, ha ezt sem tudod akkor el kell szomorítsalak hogy téged jól megvezettek
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Valamikor óellenzék szavazó voltam, én a Tiszára nem tudok szavazni, nincs hozzá gyomrom, igy nem szavazásnál fogok maradni.

Én párttalannak tartom magam.

ma 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2. Megértelek. Szerintem is inkább jobboldali a tisza. Egy vérbeli óhellenzéki szerintem is így tesz.

De miért nem maradsz az óhellenzéklnél?

ma 09:07
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

Mert nem gondolom azt, hogy a rendszer leváltható hagyományos úton és nem akarok megint a parlamentbe juttatni olyan képviselőket, akik 4 évig az égvilágon semmit sem csinálnak, de fizetjük őket.

Nekem elég volt, hogy a nevemet adom ehhez.

A Tiszával ugyanez lesz, csak, nem értem, hogy hány választás kell még, hogy az emberek megértsék, hogy rég nem élünk demokráciában.

ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
A választók többsége nem kötődik egyik párthoz sem, tulajdonképpen annyit mérlegel, hogy az aktuális kormánnyal elégedett-e, vagy sem, és ha nem elégedett, talál-e olyat, amelyikben látja a lehetőségét a kormányváltásnak. Csak nagyon kicsi része szavaz a választóknak rendszeresen kitartva egy párt mellett.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Minden nagy pártra igaz, hogy a szavazótábora nagyon vegyes. Ez igaz a Tiszára is és a Fideszre is. Gondolj csak bele, hogy a Fideszre szavaznak a közmunkás cigányoktól volt jobbikosokon át az ortodox zsidók egy részéig.
ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6. Igen. Úgy tűnik ez van.
ma 09:27
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező azért mert a normális emberek még egy írástudatlan értelmi fogyatékosra is inkább szavaznának mint Orbán Viktorra, mert ennél a maffia rezsimnél csak jobb lehet akármi
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

4es vagyok és a lepontozóktól szeretném megkérdezni, hogy ők, mégis, miben látják annak a lehetőségét, hogy a mai választási rendszert lebontsák? Mert jelen pillanatban, ugyanaz a választási rendszer él, ami az előző 2/3-okat is okozta. Ugyanúgy vásárolják a szavazokat bűntetlenül, ugyanúgy hozzák be külföldről a letelepedési kötvényeseket, az ukránokat, az erdélyieket, mindenkit, akit csak tudnak és, ha kell a választás hetén rajzolják át a körzeteket és irják át a szabályokat.

Nyugodtan pontozzatok le, engem nem zavar, de, közben, meg jó lenne, ha valaki a lepontozás közben erre a kérdésre válaszolna, mert 15 évni nem NERes politikusok sokasága nem tudta megugrani ezt a kérdést és nem tudott rajta átlépni senki.

Várom a lepontozást és azt, hátha valaki tud rá válaszolni.

ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Mad Max2 ***** válasza:
38%

Orbán egy métely amit mindenkép ki kell írtani az ország testéből.


Igy arra szavazunk akinek van esélye őt leváltani, tud Orbánisztán helyett más alternatívát nyújtani.

ma 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!