Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így hogy a Tisza már megelőzte...

Így hogy a Tisza már megelőzte a Fideszt (42v40%) Szinte karnyújtásnyira van a 26-os kormányváltás?

Figyelt kérdés
tegnap 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos nem. Ez csak felmérés és csak a biztos szavazók körében. Az országot elnézve pedig akadni fog bőven akit ismét megvesz a Fidesz azzal hogy 30 Forinttal olcsóbb lesz két hétig a farhát.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Mit gondolsz, hány évig lehet átverni a fidesz szavazókat fekete kampánnyal? 14 évig? 20 évig? 50 évig?
tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Anno az ellenzéki összefogást úgy mérték félidőben, 20-21-ben,hogy abszolút többségük lesz.


Félidőben minden kormány népszerűsége lecsökken, mert akkor hozzák a rosszabb intézkedéseket.Most itt is ez van, vannak gazdasági problémák is.Akkoriban is volt, meg Covid utóhatás is.



A Fidesznek meg jót tesz egy kis verseny.Talán összeszedik magukat, igen belekényelmesedtek a dolgokba.

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
#2 Örökké, a fideszes keménymag egy életre eladta a lelkét a pártnak.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

#3 "mert akkor hozzák a rosszabb intézkedéseket"

Oszt milyen rosszabb intézkedéseket? Hisz csúnyabrüsszel nemde?🙃

tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"Szinte karnyújtásnyira van a 26-os kormányváltás?"

Hát b.szott hosszú karod lehet, ha így gondolod

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Félidőben minden kormány népszerűsége lecsökken, mert akkor hozzák a rosszabb intézkedéseket."


Milyen rosszabb intézkedéseket hoztak?

tegnap 22:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Karnyújtásnyira a 2026-os kormányváltás?😂 2024 van, az feltűnik? Sok idő van még a '26-os választásokig, addig még sokminden változhat.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Karnyújtásnyira a 2026-os kormányváltás?😂 2024 van, az feltűnik? Sok idő van még a '26-os választásokig, addig még sok minden változhat."


Mindjárt november van. Ez a 2024 eléggé a végét járja. Persze még 2024-et írunk ez igaz. Elég sok minden változik folyamatosan ez is igaz. Szinte nincsen egyetlen olyan hét hogy ne követne el a fidesz és holdudvara valami orbitális baromságot. Gyakorlatilag folyamatosan kapkodnak, nem igazán sikerül irányítani a pillanatot. A tendencia nem igazán azt mutatja hogy lesz valami szuperfegyver ami előkerül és megfordítja a folyamatokat.


Egyébként neked ez miért baj?

tegnap 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Inkább az a kérdés, hogy a Tiszában van-e még "szufla" még több embert megszólítani. Ha igen, akkor győzhetnek, ha nem, még ez így is kevés. A választási rendszert aki ismeri, illetve a szavazatok eloszlásával aki tisztában van, az látja, hogy ez így 40-42-ben, ahogy most van (bár itt is, hibahatárról meg biztos választókról beszélünk, illetve az is ismert kell legyen, hogy félidőben a hatalom mindig gyengül, ha valaki még emlékszik, hasonló időszakban mérték a Jobbikot annó még pár százalékra a Fidesztől, akkor még a Fidesz javára), az tudja, hogy még szűken, de a Fidesznek áll jobban a zászlaja, hisz vidéken több választókerületet vinnének el. Na, meg ott az "Elephant in the room", amit most mindenki elhanyagol, a Mi Hazánk 5%-a, aki kommuniciójában (szerintem) a Tisza és a Fidesz között nem félúton van, hanem egyértelműen a Fideszt preferálja. Ebből inkább azt érdemes kiolvasni, hogy nagyon kiélezett a harc.


Ami meg a Tisza mellett szól, az az MKKP, Dk, Momentum, Jobbik, Mszp szavazók. Szerintem az lenne hatalmas "game changer", ha az MKKP és Momentum meg a Jobbik vidszalépnének majd, DK a szoci szavazóival szetintem eléri majd az 5%-ot, ahogy a Mi Hazánk is, a Fidesz érdeke meg az lenne, hogy minél több szavazat menjen a kukába (mondjuk 4%-os Momentum meg MKKP).


Nem hibáztatom azokat, akik azt olvassák ki ebből, hogy nyerésre állnak, hisz most tényleg látok erre esélyt, 2022-ben leírtam, hogy Fidesz 2/3 lesz, akkor 0%-ot kaptam rá 😂. Most nem tudom, mi lesz, ha fogadóiroda lennék, 50-50% lenne mindkét kimenet jelen pillanatban.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!