Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, vezet a...

Fidesz szavazók, vezet a Tisza egy új mérés szerint, vélemény?

Figyelt kérdés

ma 15:15
A kérdező szavazást indított:
Mi a f@sz?
Nem baj, választást kell nyerni.
Bukó!
11 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet, Babolcsai néni!
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Másik mérés szerint meg nem vezet.

Választási ciklus közepén vagyunk. Ez a normális helyzet, a kormányon levőknek ilyenkor legalacsonyabb a támogatottsága és most egy párt mögé beállt az összes ballib ellenzéki szavazó.

Továbbra is választást kell nyerni és nem közvélemény kutatást.

ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Nettó hazugság.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

2021-ben már volt ilyen, akkor is unalmas volt ahogy a sok ellenzéki egymást szopja fel és reménykedik valamiben aminek nincs alapja.


Előbb tessék normális politikusokat kiállítani és akkor majd talán hihető lesz, hogy őket támogatja a többség.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem örvendek neki, de végülis látható a felmérések alapján is, hogy a Fidesz szavazótábora öregszik el, a fiatalok meg a Tisza oldalán állnak. Előbb-utóbb mindenképp átbillen a mérleg.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5 korrekt
ma 15:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 Szerintem hihető. Nézd meg milyen alacsony a mérésben a többi ellenzéki párt - már csak pártocska támogatottsága és milyen nagy azok aránya akik nem mondják meg kire szavaznának. A bizonytalanok aránya itt 28% ami nagyon magas.

A felmérés nyilván valós, a kérdés hogy kiket kérdeztek meg és mi következik belőle. Én nem szoktam tagadni a közvéleménykutatók eredményeit, azt már inkább ha olyasmit akarnak kihozni belőle egyesek ami nem reális.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
4 cikluson keresztül szavaztam a Fideszre, de a 2022-es választások után megfogadtam, hogy soha többet nem teszem, mert nem tartottak be semmit abból, amit megígértek nekünk és nem tetszik az sem, hogy ennyire az EU ellen kezdték el uszítani az embereket. Így nem csodálkozom, hogy a Tisza párt már utolérte őket.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
#8 Kíváncsivá tettél. Mi az amit neked ígértek és nem tartották be?
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Amit nekem ígértek? A választási ígéretüket csak nekem tették, több millió másik honfitársamnak nem?
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!