Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz médiákban az hangzik...

A fidesz médiákban az hangzik el hogy Magyar Péter ellopott egy telefont, mi az igazság ebben a kérdésben ?

Figyelt kérdés

Vagy bizonytalan hogy mi történt?

Mit mondott erről Péter?



ma 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha a térfigyelő kamerák, boltok, üzletek biztonsági kamerái, egyenlőek azzal, hogy valami barom odamegy hozzád és elkezd kamerázni, akkor szerintem nincs miről beszélni...
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 Az, hogy mi a véleményünk arról, hogy valaki a másik arcába tol egy kamerát, mobiltelefont stb. ill. hogy mi miként viselkednénk ilyen helyzetben szerintem le kell választani erről az ügyről, ha ezt (és az ilyen jellegű) a kérdést megakarjuk válaszolni.

OK, te úgy vagy vele, hogy te is ezt tetted volna, ez egy dolog. Vannak bizonyos helyzetek, amikor én is bűnpártoló tudok lenni (bár kimondani ritkán szoktam), de ez nem jelenti azt, hogy nem történt bűncselekmény. Ha te is ezt teszed, akkor te is rablást és magántulajdonban való rongálást követsz el. :)

ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

11: ja azt hittem te valami paranoiás vagy vagy fényképezőgép fóbiás.


Ptk. 80. §

"Más a jogi helyzet, ha valaki tömegrendezvényen (tüntetésen, ünnepségen) készít fényképeket, ugyanis a tömegfelvételek készítője mentesül a hozzájárulások beszerzésének kötelezettsége alól. "

ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!