Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz médiákban az hangzik...

A fidesz médiákban az hangzik el hogy Magyar Péter ellopott egy telefont, mi az igazság ebben a kérdésben ?

Figyelt kérdés

Vagy bizonytalan hogy mi történt?

Mit mondott erről Péter?



ma 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Hazugság!


Nem lopta hanem rabolta. Mivel erőszakkal vette el!

ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Az történt, hogy valami félnótás elkezdte MP-t engedély nélkül kamerázni, meg provokálni. MP meg megunta és bedobta a kis lúzernak a telóját a Dunába. Megjegyzem jól tette, én is ezt csinálnám, ha valami félkegyelmű elkezdene hobbiból kamerázni.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Vihar a biliben
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

ma 16:50

Az hogy MP-nek nem lehetnek elvei, mert ő győzni szeretne azt még értem is DE komolyan mindent amit csinál azt jónak kell tartania egy hű Tiszásnak?

Annyira magasan képzett, intelligens, mit tudom én még mi vagy, hogy egy konfliktust szerinted tettlegességgel kell kezelni?

Voltak ott kidobók is és érdekes módon MP lett kidobva. Most szerinted egy normális ember nem nekik szól ha valami baja van?

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy kamu sztori. Csak arra jó hogy cseszegessék MP-t
ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

[link]


"A vita során Magyar Péter hirtelen mozdulattal kivette a sértett kezéből a telefont és azt zsebre tette. A képviselő lesétált közvetlenül a vízpartra, és a telefont szándékosan a Dunába ejtette."


elképesztő hogy a tiszásak erre azt mondják hogy a média kitalálta és ez meg sem történt. akkor most a 444 orbán pártján van?

ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem mondják azt.
ma 17:21
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#2: Akkor te hogy jársz boltba, bankba vagy közterületekre? Vagy ezeken a helyeken kértek tőled engedélyt hogy felvétel készüljön rólad?
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

7: van kettő tiszafan ismerősöm akik azt mondják hogy ezt csak kitalálták és mp pert is nyert emiatt. holott itt a 444-en is ezt írják és olvastam egy másik híroldalon is amikor a búvárok megtalálták a telefont.


[link]


"A mobil sorsáról a Telex hétfői élő műsorában is kérdeztük Magyart, de nem akart erről beszélni." vajon miért...

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!