Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról hogy...

Mit gondoltok arról hogy Magyar Péter a mentelmi joga mögé bújva kerüli a felelősséget a tetteiért? Mégis ki akar egy ilyen embert miniszterelnöknek akiben nincs annyi gerinc hogy vállalja a felelősséget a tetteiért?

Figyelt kérdés
Magyar Péter ellen a diszkó botrány után garázdaság és lopás miatt van büntető eljárás ám az ügy elakadt mert Magyar Péternek mentelmi joga van. Magyar Péter azért állít kamu dolgokat a magyar kórházakról hogy a botrányairól elterelje a figyelmet egy ilyen ember rossz példával szolgál a magyar emberekre egy olyan ember aki legkevésbé sem néz szembe az általa elkövetett botrányoknak és vállalja a következményeket az nem lehet miniszterelnök egy ilyen ember rossz hatással van a magyar emberekre.

aug. 30. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Én pont fordítva látom. Azért állítotok kamu dolgokat MP bulizásáról, hogy eltereljétek a figyelmet a kórházak állapotáról, a lopásaitokról, meg a kegyelmet kapott pedokról és elkerüljétek a felelőségre vonást.
aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Bármelyik 40+ anyuka, aki egy ilyen sikeres, jóképű fickóról álmodik.
aug. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%

1,


MP ugyanúgy része volt a NER-nek az elmúlt 14 évben. Eddig érdekes módon nem zavarta semmi.

aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
A fidesz pedig átírja a vádiratokat, törvénnyel legalizálja a korrupciót.
aug. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg zavarta, de nem szólalt fel. Engem is zavartak dolgok, de nem pártoltam el egy ideig a kormánytól.
aug. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
3%

5,


Te csak egy (elvakult) szavazó vagy. Akár ugyanazon a választáson egyszerre szavazhatsz a Momentumra és a Fideszre. A kutyát nem fogja érdekelni.


Ez az ember a Fideszből jött, és miniszterelnök szeretne lenni.

aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
6# Legaláb nem a zsírján csúszik.
aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%
Vékony?
aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én minden esetre 2026-ban a fideszre fogok szavazni mert bennük van a jövő és a remény hogy Magyarországon továbbra is béke, biztonság, jólét és anyagi megbecsülés van.
aug. 31. 00:10
 10/22 A kérdező kommentje:
és lesz is.
aug. 31. 00:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!