Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb...

Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb világ jön?

Figyelt kérdés

okt. 20. 19:35
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
45%
A 37/40-es szavazó tisztábban lát, mint bármelyik Tisza-fanatikus. Mondom ezt úgy, hogy a Fideszt sem szeretem, és nem rájuk szavazok.
tegnapelőtt 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
58%

37; 40; 41: na végre valaki értelmes értelmesen leírja a nagy büdös helyzetet......... el se hiszem.


ez a mentalitás hogy "mindegy csak ne orbán" ostoba és szánalmas. én nem vitázok azon hogy nyakig ér a szar és a szánkba is jut, csak ebbe a szarba petike is nyomott.

egy zsákbamacskának mondható ez a magyar péter. a tisza vérszektásak pedig gázabbak mint a fideszbarik.

tegnapelőtt 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

40#


Rég nem amiatt van a sírás hogy valaki megél valaki meg nem. Az alkalmazottaid meg a tapasztalataid teljesen nem tartoznak ide, egy ország kormányzása mellé ami a teljes csőd felé halad. Mem mellesleg a kutyát se érdekli hogy ki köt beléd meg kin látsz át. Már elnézést de a személyes meg sablonos dolgaid hogy tudnak ide tartozni? Arra szavazol akire akarsz, ez ugyanúgy nem érdekes mint az amennyit keresel meg ahol jártál.

tegnapelőtt 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
0%

Na jó. Előre bocsánat a trágárkodásért, de akkor mégis mi a jó k*rva anyjátokat akartok?

"ez a mentalitás hogy "mindegy csak ne orbán" ostoba és szánalmas. én nem vitázok azon hogy nyakig ér a szar és a szánkba is jut, csak ebbe a szarba petike is nyomott."

Jaj, azta, most mi lesz. Micsoda erkölcscsőszök vagyunk. Ha odasz*rok a padlóra és nekiállok feltakarítani, akkor az nem lényeg már, csak az, hogy odasz*rtam? Mégis kit akartok? Ki lenne megfelelő? DK nem jó (nyilván értjük miért), Jobbik/Jakab Péter nem jó, Márki-Zay nem jó, Magyar Péter nem jó. 4 teljesen különböző sztori. Egyik se jó. Akkor mégis mi kell? Húzzunk elő valakit skatulyából, aki soha semmit nem csinált az életében, hanem azért született le a Földre, hogy a finnyás anti-fideszesek teljesíthetetlen igényeit megpróbálja teljesíteni? Szánalmas.

tegnapelőtt 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

44: mindig azt szoktátok fröcsögni hogy a fidesz "gYűLöLetKAmPáNy" miatt ilyen együgyű ellenszenves utálatosak a fideszesek. most te a k*rvaanyázással a tisza színvonalát képviseled? legalább ha már úgy érzitek magatokon hogy a föld felett jártok 6 méterrel akkor válogassátok már meg a szavaitokat. legalább ilyenkor mutatnál példát hogy te értelmesebb vagy. na ezért vagytok ti rosszabbak a fideszbirkáknál ti 🐀ok. a kommenteden is látszik hogy neked csak ez a két véglet létezik a fejedben hogy csak fideszes meg csak ellenzékis, mert tovább nem terjed az egybites tudatod.


ha már kérdeztél válaszolok, sajnos per pill nincs életképes alternatíva akit jó ellenzékként lehetne említeni, mondjuk anno nekem vona volt az aki valamennyire szimpatikus volt de az ő pártja nem is a béka segge alatt, hanem kb a föld magjában van az 1%-val.

ez pedig még mindig értelmesebb felfogás mint a "mindegy csak ne óbán".

az hogy valaki februárban még a fidesz alatt dolgozott köv hónapban meg már a kernyéradóját köpködi qrvára álságos. én legalább nem vagyok olyan s3gghülye hogy bedőljek egy ilyen orbán kicsién-jének, aki már most ellentétekbe keveredik és kb fél éve van a politikában elnökként. na ez a szánalmas.

tegnapelőtt 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
0%
Mi a teljesíthetetlen igény? A legalapvetőbb dolgokat kellett volna stabilan tartania amire volt pénz, de hol kötött ki?. Gondolom te odaálsz orbán elé amikor 2/3-dal nyer, miután a lopás meg a felesleges dolgokra költött pénzek mellett kidobott milliárdokat propagandára, kezet fogsz vele, ugyanúgy vihogsz mint ő, és megszólalsz hogy most biztos vagyok benne hogy előre megyünk nem hátra miniszterem, eltelik újabb 4 év, vihogsz, örülsz neki hogy a megyéket elnevezték vármegyének, aztán kezded előről.
tegnapelőtt 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

na látod erről az egybites logikáról beszéltem, azért mert nem értek veled egyet akkor csakis orbánpárti lehetek.

nem lesz itt semmi változás, minden ugyanez lesz csak pepitában.

ha majd mp vezetése alatt lenne szar minden te is ugyanúgy odaállnál mint ahogy engem vizionáltál orbánhoz.

tegnapelőtt 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%

"Ha odasz*rok a padlóra és nekiállok feltakarítani, akkor az nem lényeg már"


Dehogy állnék, nem azért szavazunk másik minisztert hogy helyre hozza azt ahova szart, mert nincs idő erre, ezt a magadfajták nem bírják felfogni hogy magyar minisztert folyamatosan kell cserélni még mielőtt megérzi a pénz szagát.

tegnapelőtt 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
↑ Nem azért szavazzuk meg ugyanazt a minisztert*
tegnapelőtt 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

ez a mentalitás hogy "mindegy csak ne orbán" ostoba és szánalmas.


Miért? Tényleg odáig jutottunk, hogyha fontos számunkra a demokrácia így kell szavaznunk. Szomorú, de ez van…

tegnapelőtt 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!