Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb...

Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb világ jön?

Figyelt kérdés

okt. 20. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
71%
10-es: pontosan. Akkor lesz ám lefekvés az EU-nak, meg Manfred Webernek.
okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
54%

"Magyar sosem volt fideszes parlamenti képviselő."


nem is írtam sehol hogy parlamenti képviselő volt. csak, hogy fideszes.

okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
76%
Több mint egy évtizedes felelőtlen kormányzást nem lehet csak úgy helyre hozni egyről a kettőre. Akárki lesz, (ha lesz új miniszter) annak fel kell kötni a gatyát.
okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
30%
Nem nyer, de ha nyerne, akkor sem jönne jobb világ. Ugyanazok irányítják őket külföldről, így ugyanazokat a parancsokat kapnák, mint a Fidesz.
okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem hinném, de ha elkussoltatják a sok fizetett undorító fideszes hazug propagandistát (megafon, patrióta, …) és meg vonják tőlük az közpénzt, akkor már én elégedett leszek. Ha a köztv-ben az ellenzéki kritika mellett Tisza-kormány kritikát is hallani fogok, akkor még boldogabb leszek…

Hajrá Tisza, én nem számítok arra hogy jobban fogok élni… de hogy ez sok uszítás és agymosás megszűnjön végre azt elvárom és szakpolitikai viták legyenek végre, ne ilyen f@sz vakargatós ocsmányságok, ami már mindennek az alja tényleg…

okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
30%
Igen!
okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem. Vagy ha igen, akkor nem azonnal, másrészt ehhez a zemberek akarata, cselekvése, gondolkodása is kell majd 2026-ban és utána.

Éppen ezért semmi sem fog történni.

okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim válasza:
68%
Csak azt tudom, hogy a jelenlegiektől mire lehet számítani. Vagy a 2010 előttiektől, ha visszajönnének. Nem kérek egyikből sem. Lehet, hazárdírozás a Tisza, de két biztos rossz opció mellett határozottan jobbnak tűnik. Azon biztos nem fogok sopánkodni, hogy bárcsak inkább Orbánra, vagy Gyurcsányra szavaztam volna.
okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
73%
Sosem értettem azokat az embereket, akik nem képesek a saját életük alakítására. Akárki volt eddig hatalmon, én mindig megoldottam a magamét. Nem kellett hozzá Viktor vejének vagy egy miniszter férjének lennem, vagy Lőrincnél állásért kuncsorogni. Szánalmas lehet úgy élni, hogy ennyire függtök a politikától
okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
19 Így van igazad van egyetértek, de a közbeszéd és a közélet mindennek az alján van már. Engem ez idegesít, ezért nem szavazok a fideszre főleg.
okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!