Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb...

Ha 2026-ban nyer a Tisza jobb világ jön?

Figyelt kérdés

okt. 20. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
53%
30, van egy üzleted, van benne egy alkalmazott. Szanaszét lopja az üzletedet, visz mindent, ami mozdítható, eszközöket, termékeket, készpénzt. Beéred azzal, hogy lecseréled egy újra, akit be kell tanítani és új helyzeteket hoz vagy jó az a lopós, legalább őt ismered és legalább "ért a bolthoz"?
okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lecserélem. De a következőre se lesz garanciám, hogy nem-e fog többet lopni, tehát lehet szarabbul járok.
okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
28%
:D Az előző mindent vitt, ami a csövön kifért, szóval elég nehéz felülmúlni. Illetve mivel új ember lesz, az elején úgyse fog lopni, de annyit biztos nem, mint az előző. Már csak abból fakadóan is, hogy először ki kell ismernie a rendszert. Na akkor miért is ne cseréljünk le Orbánt?
okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
63%
Ő már rég kiismerte a rendszert Varga Juditon keresztül, ebben biztos lehetsz. Nem hiába alapított pártot, hisz pontosan tudja, mi hogy megy. És az, hogy az elején nem fog lopni... olyan politikus nincs. Aki odakerül, az már rögtön ezzel kezdi. Ezért nem látom benne a változást. Egy volt fideszes, aki ugyanazt tudja. Mellé még arrogáns nagyképű is.
okt. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
28%
Oké, akkor most mi lesz? Szavazol a megbomlott elméjű zsírdisznóra?
okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

#30


Valljuk be, miért ne lenne elég? Vagy miért ne lenne elég ez akárki másra szavazni mint Orbánra? Mert erről senki se ír soha, csak arról hogy milyen szar a másik.

tegnapelőtt 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
44%

Ti elég egysíkúan gondolkodtok és észre sem veszitek, hogy nem vagytok ravaszak. Ugyanolyan propagandát nyomtok technikailag,

mint a fidesz, ugyanolyan vallásos hittel nyomjátok a hülyeséget, mint ők. A vallásos hit pedig szerintem a politikában sehiva sem vezet. Nem arról van szó, hogy ne lennének problémák a fidesszel. De a lopást a valasztók többsége 10 éve legalább beárazta És lesz*arja. Akkor is, ha a földön fekve habzó szájjal visítod. Köszi, premisszátokkal szemben a vakon hívő fidesz hülyék aránya hajszálra megegyezik az ellenzéki hülyék arányával. Nem mindenki tegnap ballagott el az oviból, tudjuk ki mikor mennyit, hogyan. Nem Orbánnal kezdődött a politika.

Az egészsegügy, az oktatás és a korrupció is egy összetett, árnyalt kérdés, amiben a kormány valóban nem szeplőtlen, de ez a propagandisztikus sivítás kontraproduktív. Az égvilágon senkit nem fogsz ezzel az unalomig ismételt propagandaszöveggel meggyőzni, hogy jé, tényleg, akkor holnap az MP-re szavazok. A buborékotok közös vállveregetése pedig egyetlen új szavazót nektek nem hoz. Ugyanez volt 22-ben, 18-ban is. Ami változást hozhat, az az emberek életszínvonal csökkenése. Ha úgy érzik, ez már nekik túl sok, akkor leváltják a fideszt. De a propaganda tematikátoktól nem. Ha viszont a tömegek az életszínvonal miatt elpártolnak a fidesztől, áldásom rá.

Én akkor sem fogok egy olyan moralitású emberre (mert párt az még mindig nincs) szavazni aki ha februárban állást kap Lőrinctől, még mindig pufimellényben tapsol a karmelitának. Ti még hisztek a mesékben?

Mit fogtok csinálni, amikor kiderül, hogy a tisza támogató 24 egymástól alapvetően eltérő irányzat 210 irányba tartó elképzelesét kepzelték bele az Orbán utáni kis jövőjükbe?

Nekem az Orbán takarodj nem elég. Ti vagytok a nagyobbik rossz, akiktől sten mentsen meg minket

tegnapelőtt 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
37, az életszínvonal csökkenése abban merül ki milliók számára, hogy nem lesz annyi pénz cigire meg sörre. Az oktatás és egészségügy züllesztése már nem számít, mert az nem érinti a mindennapjaid ennyire húsba vágóan, minthogy nincs cigire pénz.
tegnapelőtt 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
0%

37


Te viszont nagyon halvérű fidesz szavazónak tűnsz aki fél akármilyen változástól és beéri a szarral is egy életre ami már alapból sokkal egysíkúbb és sajnos ilyenekből van több az országban a teljesen tudatlanok mellett. Minden minisztert van lehetőség időben lecserélni, Orbán bőven megvette a legtöbb szavazót akiknek az életszínvonal +10 ezer Ft-ban merül ki.

tegnapelőtt 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
33%

Csak egy dolgot hagysz figyelmen kívül. Én semmilyen módon nem függök a NER-től, anyagi helyzetünk kifogástalan, mert megdolgoztunk érte, miért lennénk elégedetlenek? Biztos vannak emberek akik nehezen élnek, de én nem találkozom velük, az alkalmazottaim legkisebb bruttója is 7 jegyű szám.

Viszont így mindenféle kényszer nélkül, átlátok minden sunyi politikuson is. Orbánon is, Feri bátyádon is, meg ezen az üstökös fiatalemberen is. Nem tudnak belém kötni, mert nem itthon kötöm az üzleteimet. Valószínűleg tanulatlan, fogatlan vidéki sem vagyok, mert magasan a tárgyalási szint fölött beszélek angolul, idén már 5x voltam az USA-ban ebből 4x üzleti okokból, ebben a hónapban tárgyaltam Lisszabonban, Dublinban és nemsokára megyek Nizzába.

Persze, hogy a Fideszre szavazok, mert nem akarok megint szociális kíserletezgetést, felfordulást és nem akarom, hogy ha már ezek hülyék, jöjjön egy újabb paprikajancsi, aki újra átver mindenkit. Köszönöm, láttam én már karón varjút, nem ti fogtok engem bevezetni a hősnőre történő nehézkedés művészetébe.

De ha mint alkalmazottam tanácsot kérnél tőlem, akkor azt mondanám, ne az indulataid vezéreljenek, ne azzal foglalkozz minden percben, hogy kit miért gyűlölsz, hanem ismerd ki az ellenfeled, a konkurrenciád, adott esetben az ellenséged leggyengébb pontját, a gondolkodását, aszerint cselekedj és beszélj.

Érveitekben minden módszertani hibát elkövettek, ami a sikertelenséghez vezet.

tegnapelőtt 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!