Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a meleg fideszes politikus...

Kik a meleg fideszes politikusok, volt politikusok?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakról tudom, hogy azok:


-Szájer József

-Kocsis Máté

-Gulyás Gergely

-Szijjártó Péter

-Semjén Zsolt (elvileg ő pedofil is)

-Varga Judit elvileg biszex.

-Orbán is lehet megkóstolhatta a brokit, amikor Szájerrel szobatársak voltak, erről azonban nyilván nincs infó.


Tudtommal ettől sokkal több meleg van a fideszben, sőt, még egy meleg pár is van köztük, csak nem tudom, hogy kik azok még.



UI:


Ne írjatok ilyeneket, hogy "Szijjártónak felesége van" mert Szájernek is volt. Kamu feleség nem ér.



tegnap 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Húha ez elég náci dolognak hangzik a ki a meleg ki a zs.-zás!


azt hittem ti ballibek a nácik ellen vagytok nem mellettük

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindegy?


A baj ott van, hogy tönkretették az országot.

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1. Nem ballib vagyok, hanem jobboldali. A baj azzal van, amikor pont a b*zik b*ziznak, ahogy a kommunisták komcsiznak.

Tehát itt az álszent képmutatás ellen vagyok.


2.-es. Nem, nagyon nem mind1. Függetlenül attól, hogy ők tették tönkre az országot. Nem árt tudni, hogy ki melyik térfélre játszik, ha már b*ziznak. (Vagy b*ziztak, amíg MZP le nem állítatta őket ebben)

tegnap 21:27
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
aztán még ezek lázítottak az uzik ellen.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Kocsis Máté gyanús.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
"-Szájer József" Szerintem ő biszexuális
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
értem én , fidesz meleg róóóssz, ballib meleg jó!
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Krampusz1 ***** válasza:
77%

A megafonosok nagy eséllyel, + Bese (aki több mega és pestisráccal is lehet kavart)

Egyébként én is azt gondolom, ez az ő dolguk, és pont ők a leghangosabb gyűlölködők.

Vitézy is egyébként szerintem.

tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es. Ha neked mindenki ballib, aki a kormány ellen van, akkor komoly gondok vannak a fejben!
tegnap 21:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez a fidesz olyan mint egy szinház szerepeket játszanak, szájer eljátszotta buznyák ellenes törvényalkotót aztán kiderült hogy ő a főbuznyák, varga judit eljátszotta hogy ő a becsület megtestesítője aztán kiderült hogy hazudozik, balog eljátszotta az ájtatos püspököt a vallásos embert és kiderült hogy a pedofilokat védi, a drága köztársasági elnök né is mindenki köztársasági elnöke akart lenni aztán mégis lekellett mondania a pedofil botránya miatt, aztán ittvan azorbán is aki az ország megmentője szerepkörben tüdököl miközben lop mint az állat. De sorolhatnám még hosszan a szinészek névsorát de már ez is sokk.
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!