Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a meleg fideszes politikus...

Kik a meleg fideszes politikusok, volt politikusok?

Figyelt kérdés

Én az alábbiakról tudom, hogy azok:


-Szájer József

-Kocsis Máté

-Gulyás Gergely

-Szijjártó Péter

-Semjén Zsolt (elvileg ő pedofil is)

-Varga Judit elvileg biszex.

-Orbán is lehet megkóstolhatta a brokit, amikor Szájerrel szobatársak voltak, erről azonban nyilván nincs infó.


Tudtommal ettől sokkal több meleg van a fideszben, sőt, még egy meleg pár is van köztük, csak nem tudom, hogy kik azok még.



UI:


Ne írjatok ilyeneket, hogy "Szijjártónak felesége van" mert Szájernek is volt. Kamu feleség nem ér.



tegnap 21:21
1 2
 11/15 SzocdemOliver ***** válasza:
38%

Érdekes párt a Fidesz-KDNP mert ők szólalnak fel a leginkább a homoszexualitás ellen, miközben náluk van a legtöbb meleg politikus.


A szavazóikat ez viszont nem zavarja!

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Érdekes hogy a bollywoodeknél mindenki meleg a fidesz oldalon kivéve Ungár Pétert, aki tényleg az és ráadásul nem Fideszes!


nagyon nagy gondok vannak itt ballib oldalon ám!


az egyik kérdésnél mentegetik a meleget a másik kérdésnél meg nácultok

tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Szijjártónak Dzsudzsák a párja, többször is voltak együtt a Magnum szaunában.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12-es. Még mielőtt annyira ballibeznel, ne felejtsd el, hogy az Ungár Pétered az egy NER-es oligarcha. A kancsiszemű Schmidt Mária az anyja!


Mellesleg az igazi ellenzékiek parlamenten kívül azok, (lásd: TISZA)


Tehát ez duplán öngól.


Kb annyira vagy hiteles a kommenteddel, mint amikor Bayer Zsótika komcsizik a nyilas nagyapjával.

tegnap 22:50
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Ők valószínűleg azok de bizonyítottan kb. csak Szájer. Ő is biszex ha egészen pontosak akarunk lenni.

Fidesz fiókpártjaként is ismert Mihasznákból nekem gyanús Novák Előember. Szájer-gyanús.

Amúgy nekem mindegy, hogy ki, milyen beállítottságú, ha mellette normális és nem uszítgat.

Csak hát ez politikai körökben máshogy megy ugye...

ma 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!