Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit vársz a Tisza párttól, ha...

Mit vársz a Tisza párttól, ha hatalomra kerül? Milyen intézkedéseket milyen szakterületeken?

Figyelt kérdés

Uniós pénzek

Korrupció (gyanús ügyek kivizsgálása)

Európai ügyészség

Családi pótlék

Egészségügy

Oktatás

Választási törvény (e-szavazás, levélszavazás)

Alaptörvény

Focitámogatás stadionberuházások

Köztévé helyzete

Közpénzből kormányzati propaganda

Euró-forint helyzete

orosz-Kína politika

akkumulátor gyárak

egyéb?



okt. 17. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Mivel, bennem is felmerült már ez a kérdés, én elkezdtem nézni Magyar Péter erre vonatkozó interjúit, attól a pillanattól, hogy bement a Partizánba. És mire végignéztem a Telex-es, Puzséros, vagy Karotta mamás interjúját, arra a következtetésre jutottam, hogy inkább iszok egy sört, mert az ég világon semmire sem jutottam velük.
okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem jó válasz. Azt kérdeztem Te mit vársz nem azt hogy miket mondott mit tenne. Mert azokat kb. a programjukból és egyéb beszélgetésükből már tudom, világosan kifejtette.
okt. 17. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
Már elnézést, én az alapján tudok véleményt alkotni, hogy meghallgatom az illetőt. Nos, az alapján én arra a következetetésre jutottam, hogy semmiféle következtetésre nem jutottam vele kapcsolatban.
okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Semmit, de rá szavazok. Addig még valaki ténylegesen hatalomra nem kerül, max irányokat tud mondani. Az ország helyzetét, számait csak akkor lehet tisztán látni. Akkor tud valamerre indulni a változás és hogy ezek tudatában mit tartanak prioritásnak az kérdés. Mondjuk nyer és azonnal változás, az sima kapkodás.
okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Arra számítok, hogy azok az intézkedések, amikhez nem feltétlenül kell sok pénz, azok megvalósulnak. A sokba kerülő intézkedések szerintem nehézkesen fognak menni, mert szerintem megdöbbentő lesz szembesülni a valódi helyezettel.

Bízom benne, hogy a propaganda leredukálódik. Csatlakozunk az európai ügyészséghez. Az aksigyár projekt marad míg ránk nem borul, mivel jóval nagyobb bukta lenne a félbe hagyni.

Euró olyan távoli jelenleg, hogy szerintem akkor se voltunk ilyen messze, mikor beléptünk.

Az egészségügynek évekbe fog telni mire változás lesz. Ezzel kapcsolatban a belga példa amit mondott,az kifejezetten biztató lenne. Az oktatás megint egy nagyon hosszútávú dolog. Komolyabb változás itt akkor lesz, ha az új oktatási rendszerből kikerülő első generáció dolgozik. Úgyhogy nem hinném, hogy mindenki boldog lesz ettől. Reálisan nézve én ennyit tudok elképzelni. Egy dologba szinte ezer százalékig biztos vagyok. A roma felzárkóztatási programba bele fog törni a bicskája minden kormánynak. Soha nem lesz hozzá sem elegendő pénz,sem szakember, türelem pedig végképp nem. Aki ebben a témakörben nagy reményeket táplál, az csak messziről látta a problémát.

okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Na ez az, amít még maga Magyar Péter sem tud, nemhogy a szavazók!!
okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Ameddig nem foglal állást kb. semmiben addig honnét lehetne következtetni?
okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Miben nem foglalt állást?
okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Így van.

Az egyik legnagyobb problémám a Tiszával, és Magyar Péterrel ( túl azon, hogy a másik oldal kőkemény haszonélvezőije volt), hogy a nagy politikai " robbantás" óta semmilyen komoly szakmai - politikai kérdésben nem mond semmit.

Oké, leváltani, visszavenni, korruptak, stb.

De semmi érdemi válasz, program, pártszervezet. "A TISZA én vagyok...".úgy gondolom, azt hiszi, és elhiszi , hogy ez elég lesz.

Nem hiszem.

okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

21 pontos programjuk van, egész átfogó.

Ettől többet mit kéne letenni pár hónap alatt?

Itt mindenki azt hiszi, hogy amennyiben kormányváltás lenne bárki által, akit ő jónak tartana, megint 250 lesz az euró másnap?

okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!