Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Magyar...

Mi a véleményetek Magyar Péter terveiről?

Figyelt kérdés

Magyar Péter be engedné a migránsokat, eltörölné a rezsicsökkentés, elvenné 13. havi nyugdíjat!


[link]



tegnap 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Nincsenek is tervei csak a szereplés érdekli, pár hónap múlva már hallani se fogunk róla.. ugyanúgy eltűnik mint MZP
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Előbb utóbb oldalt kell választania, mert akikkel összebútorozott az EP-ben, azok bizony ezt akarják!
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Na jó ez így baromság amit leírtál, ellenben nem találom egy feltétlenül megbízható embernek. Nem túl szimpatikus hogy a fideszből vállt ki, és eddig épeszű tervet nem mondott csak dobálózott dolgokkal, meg teljesen logikátlan hülyeségeket mondott. De látom benne a reményt, még lehet kidolgozott programja, okos embernek tűnik. Viszont szerintem nem feltétlenül jó ez az egyszemélyben Istenítjük őt, mert még kit tudunk aki megszokott szólalni és a tisza pártban van? Majd a Magyar Péter fogja kormányozni az országot, vezetni a vonatot, és ő fog szívműtétet levezetni is? Szerintem van ebben az egészben esély, csak elő is kéne állnia valami programmal. Meg ha esetleg meg is szavazzuk 2026-ban akkor hogy ha mégsem lesz olyan fantasztikus, lehet hogy könnyebben meg lehet választani egy sokkal jobbat, vagy előáll egy csomó új párt még jobb tervekkel. De sok víz lefolyik még addig a Dunán
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 homokizoltan válasza:
73%
Miért veszel egy pesti srácok cikket komolyan?
tegnap 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mad Max2 ***** válasza:
22%

Egy idióta ember idióta kérdése, amit idióta propagandisták förmedvényével próbál igazolni.


Ennyit errőla kérédsről

tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ezzel szemben mit mond MP:

[link]

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincsenek tervei. Én rászavaznék, demég én is belátom ezt. Hülye, aki nem.


Ellenben vannak.perspektívái, elképzelései, és ezek mentén választotta meg azokat az embereket, akikkel szeretne együtt dolgozni. És nekik lesznek majd jó terveik.

tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem törölné el a rezsicsökkentést. Hozzáteszem: Eltörölhetné, mivel jelenleg sokkal drágább a rezsi, mint amúgy aminek lennie kéne, hála a rezsicsökkentett árnak, hiszen áron alul se adhatják. ;) Csak a sok hülye elhiszi, hogy így jó, pedig amúgy sokkal olcsóbb lenne, ha a piacra bíznánk. :D


A 13. havi nyugdíjat sem akarja elvenni, SŐT! Meg akarja emelni a nyugdíjakat.


Kevesebb propagandát olvass és Drogos Tamásoknak ne higgy. Több benne a kokó, mint a h2o.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy MP semmit sem akar elvenni, csak még többet adni mindenkinek?


És miből gondolja ezt fedezni?

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"És miből gondolja ezt fedezni?"


Ha nem a Fidesz lesz kormányon megkapjuk az EU-s pénzeket. Bőven fedezi ezt.

tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!