Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter véleményem...

Magyar Péter véleményem szerint egy iszonyatosan profi politikus! Hol volt eddig? Csak kíváncsi vagyok, vajon eddig miért nem lépett színre? Már rég szükségünk lett volna rá.

Figyelt kérdés
szept. 7. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hol volt eddig?? a fideszt próbálta jó útra téríteni de belátta hogy belülről ezt nemlehet, ezért kilépet és most kivűlről próbálja legyőzni a korrupt tolvaj pedofil fideszt.
szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is az, és igen fura, mert én hajlamos vagyok elküldeni mindenkit a búsba, ha azt érzem okoskodik. Magyar Péter meg igen kompetensnek tűnik, fejből mond számokat, dátumokat, ma 2 órán át beszél, elkezdi és mondja, nem fogy ki a szóból. Tegnap meg Kuja András adott interjút, és az a véleménye, hogy a kormány kineveti a szenvedőket.


https://www.youtube.com/watch?v=8eUGdUacXTk


Magyar Péter ma:


https://www.youtube.com/watch?v=EgOvclyDxaQ

szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Profi politikus? Amikor az EP-ben kellene dolgoznia, ugyan abban az időben a Keletinél egy kocsma teraszán üldögél. Ha ez a profizmus, akkor nem tudom hogy ki az alkalmatlan.
szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

1. Olyat mutatok ami miatt le kell mondania a kormánynak.

2. Sok hangfelvételem van még.

3. Nem leszek politikus.

4. Az EP képviselőnek lenni, kamuállás, nem leszek az.

5. Eltöröljük a mentelmi jogot. (Most még csak lemondani sem akar róla.)

6. Nem történt semmi az Ötkertben. (Véletlenül dobták ki.)

7. Nem kell VIP ellátás a kórházakba. (Ő erősödött, hogy ott lássák el.)

8. A magyar emberek érdekét képviselem az EP-ben. (Nyilván Manferd Weber és Ursula fon der Legyen oldalán lesz ez a legjobb..)

Nagyokat mondani én is tudok, vicc ez az ember. Már ha az, aki a családi asztal alatt rögzíti a beszélgetéseket titokban.

Ilyen egy profi. :))

szept. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Igaza van a kérdezőnek, Magyar Péter nagyon is profi.

Pillanatok alatt tudott 180 fokot fordulni, semmilyen gátlás nincs benne amikor hazudik másoknak és közben "őszintén" mosolyog. Profin tudja elkerülni azt hogy a munkáját kellene végeznie, de rengeteg pénzt kap érte.

Profinak, profi. Csak rettentő rossz politikusnak is, embernek is.

Akik követik azok ilyet érdemelnek.

szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!