Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre csökken állítólag a...

Egyre csökken állítólag a különbség Magyar Péter és a Fidesz között. Ez nem valami illúzió? Állítólag már csak 2%, de ez több dolog miatt is hihetetlen számomra. Lásd alább.

Figyelt kérdés

1) Nem értem, hogy mi történik, hogy folymatosan csökken a különbség, mert azt értem, hogy a kegyelmi ügynél, vagy valamilyen nagy ügynél ugrik ez a százalék. De az nem fér a fejelmbe, hogy hétről-hétre ki az aki változtatja a véleményét.


2) Nem értem, hogy kik csatlakoznak. Mert elvileg az ellenzék nagy részét terelte be, miközben jobboldali. Már ez is fura. Elszipkázott nyilván valamennyi fideszest is, de azok olyan fanatikusok, ha eddig több tucat botrány után nem csalódtak, akkor nem értem, hogy mi történik, amiért egyszercsak mégis. A bizonytalanoknak is volt már elég idejük elköteleződni, miért most döntenének 14 év után, vagy az előző hét után hirtelen másképp?


3) Elve azt sem értem, hogy Magyar Péter hogyan bírja egyedül a pártja népszerűsítését. Hogyan jut el vidékre? Nem kéne sokkal több ember a pártjába, akik meg is jelennek? Mindenhol nem lehet ott.


4) És nem is látom, hogy hol van ott a médiában, mert az atv-n kívül én nem látom sehol. Hogyan képes eljutni az emberekhez? Facebook se minden szerintem, nekem például sose dobta fel a Facebook oldalát, aki nem keres rá, az inkább a propaganda részéről fogja csak kifigurázva látni.



ma 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak el ne fogyjon...
ma 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

1: A legtöbb választó nem magszavazó és hajlamosak afelé szimpatizálni, amerre a többség. Ez jelenleg a Tisza, akár tetszik, akár nem.


2: Ugyanaz, mint az 1-es pont. A bizonytalanok választhattak a Fidesz, a DK és a súlytalan pártok között. Ez az erőviszony megváltozott.


3: Magyar Péter nem tart országjárást, a Tisza szigetet alakítók népszerűsítik a pártját ingyen.


4: Facebook, Instagramm, Youtube, Tiktok, stb. Az én korosztályomtól lefele (32 éves vagyok) már nem igazán néznek az emberek tv-t. Egyre kevesebb a súlya a köz és kereskedelmi tv-nek, ahogy az idős, digitális analfabéta korosztály kihal.

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a számok valósak lehetnek, MOST , de amikor majd éles lesz a helyzet, közvetlenül a választás előtt, a kedves kérdezővel tulajdonképpen egyetértve, a TISZA nagy hátránya éppen az lesz, hogy egyszemélyes celebshow, nincs és ha így megy nem lesz komoly pártszervezete, a programjuk is kb nem létezik, pedig fél éve ígérték, komoly kérdésekben kell majd konkrétan állást foglalni ( gazdaság- politikai), 106 olyan egyéni képviselőjelölt kellene másfél év alatt, aki képes lesz eredményes kampányt folytatni, ismert ,stb, szóval azt gondolom, hogy 2026 ban a Fidesz simán győzni fog, talán nem 2/3 al.

Arról nem is beszélve, hogy a Fidesz mozgósítása messze földön híres, és persze addig még sok minden fog történni a politikai életben, ami nem biztos, hogy a Fidesznek fog ártani...

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Már nem csökken. Már megelőzte. Mostantól nő a különbség a tisza javára.


1) mi történik?? A fidesz és rogán megrendelésére folyamatosan magyar péter a téma minden fideszes médiumban is! Legutóbb épp a fszával voltak elfoglalva... nem tudnak leállni. És keresik a fogást ezekkel a próbálkozásokkal, de valójában csak lepereg róla... ez mind ingyen reklám magyaréknak.


2) igazándiból változást akaró embereket sikerült maga mellé állítani. Abból meg nagyon sok van. A politikai orientáció nagyjából mindegy az embereknek már szerintem. Aki hitelesen tudja hozni, hogy van megoldása az embereket érintő problémákra, az az emberek számára egy vonzó választás lesz. Mp ezt elérte


3) most már sok jó szakember dolgozik a háttérben. Vannak ott marketing és politikához értő emberek is. Ha azt számolták ki, hogy az a jó, ha tovább nyomják a one-man-show-t, akkor így. De már komoly felkészülés van minden megszólalás előtt. Semmit nem csinál senki a másik megkérdezése nélkül. Kívülről talán nem látszik, de a háttérben már megy a munka.


4) minden 2. hír róla szól. Mindig van valami "botrány", amiből jól jön ki. Megvan a szavazóbázis, megvannaka hívek.

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

4# sőt, már meg is nyerte Magyar Péter a 2026 is választásokat, nem???😂😂

Na majd meglepődsz ( ismét)...

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Állítólag a Tisza párt direkt titkolózik, és addig lesz egyszemélyes show amíg lehet, hogy a Fidesz ne kezdje ki a jelöltjeiket, szakpolitikusaikat. Ezt a 2-3 % különbséget reálisnak érzem, sok ismerősöm lépett be a tiszás csoportba, akikről nem is gondoltam volna. Illetve a Fidesz szavazóbázisa 55 év fölött van, szóval elég elöregedett. Mondhatni napról-napra kevesebben vannak...
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Ismerőseim között sok volt aki csak morgott, nem tetszett a fidesz, de szavazni sem jártak. Most ezek közül sokan, látnak valami reményt a TISZA pártban. Ebből végül is mi lesz, az még a jövő nagy kérdése. Egy biztos, a folyamatos lejárató kampányok, inkább szimpatikusabbá teszik számukra Magyar Pétert. Mert azt jelzi nekik, hogy a fidesz fél tőle, akkor csak tud valamit.
ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!