Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nem látja, hogy...

A Fidesz nem látja, hogy kontraproduktív Magyar Pétert ilyen tökvakargatás, csajozás hülyeségekkel megpróbálni lejáratni?

Figyelt kérdés

Tökvakargatás? Nőügyek?

Én az elmúlt 2 választáson már el se mentem szavazni, se az EP választáson, de most mégis le fogom adni a szavazatomat Magyar Péterre mert a Fidesz annyira elkúrta az életszínvonalamat a hiperinflációval hogy én is aktivizálódok. Akárkire leszavaznék, aki a legesélyesebb a kormány leváltására, miért gondolja a Fidesz, hogy azért mert vakargatta a tökét, az majd pont el fogja venni a kedvemet?

Ellenkezőleg, ha csak ilyeneket tud felhozni ellene, akkor az csak még jobban megerősíti bennem, hogy az ég világon semmi sincs ami ellene szól. És ahogy a népszerűségének növekedéséből látszik, mások sem vevők erre.

Tényleg nem tudnak ennél jobbat kitalálni?


ma 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi b.zi van! :ooo
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Az ezredik tökvakarós!


Amúgy a diszkózást kihagytad. :)

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Én kifejezetten utáltam M.Pétert, amikor feltűnt. Csak azután kezdtem rá odafigyelni, mióta folyamatosan teszik fel róla a lejárató riportokat. Ez a zsebben keresgélős sztori volt az utolsó csepp, most már biztos, hogy rá fogok szavazni. Elolvastam a programját, és jónak tartom. Köszönöm a hírközlőknek, hogy felhívták rá a figyelmemet! A környezetemben is egyre többen felfigyeltek rá, egyre többen állunk mellé. (Az avokádós videó is szenzációs!)
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a megafon női biciklis meg napszemüveges beégése óta egyre szimpatikusabb Magyar Peti :)
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kontraprpduktív.

Aki ennyire ostoba, az rájuk fog szavazni bármikor, bármeddig.

Nem őket kell meggyőzni.

Sőt már inkább visszatetsző, hogy a többséget tartják ennyire butának.

Persze, nagyon sok buta ember van az országban, de ennyire azért mégsem.

A propagandisták elég bénák, hogy ennyire képesek csak.

ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!