Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háborúpárti álszülők (moment...

A háborúpárti álszülők (momentumosok valójaban) nem veszik észre, hogy kontraproduktív amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Letakarják a plakátokat, merthogy iskola van a közelben. Valójában ezek momentumos aktivista álszülők.

A gyerekeknek is joguk van tudni a világ történéseiről. Ne érje őket meglepetés, ha tényleg kitör a háború. Mert van esély rá, hogy mi se ússzuk meg.

[link]


jún. 5. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Háborúpárti álszülő :D potyognak a könnyeim. Éljen Gyurcsány!
jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Én szinpadon mutogatnám őket, valami giccshányingertenger közepette, hogy üvöltsék vérvörös szemekkel, hogy BÉÉÉÉÉÉKE, mármint a Momentumosokat, természetesen.
jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a felnőttek körében egyre népszerűtlenebb a kormány, a nyilvánvaló gazdasági csőd miatt, "jól" bevett történelmi példára a gyerekek agymosását is elkezdte, ezzel az undorító, uszító, gyűlölet és félelem kampánnyal. Ahol mindenki háború párti, kivéve a fidesz. Nem ők mondták, hogy "el a kezekkel a gyerekeinktől?"
jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Hadd találjam ki: ezek az álszülők álgyerekeket álnevelgetnek az álfehér álkeresztény álcsaládjukban, ugye?
jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
A fő, hogy a fidesz nem kontraproduktív... 😃
jún. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Én emlékszem a 90-es években, amikor kitört a dél-szláv háború. Éreztem a félelmet, 10 év körül voltam, hogy mi lesz ha itt is kitör. Pedig senki nem tolta az arcomba hogy H-Á-B-O-R-Ú. Szerintem atom gáz, hogy ilyennel egyáltalán lehet kampányolni. Nem kell ahhoz momentumosnak lenni, csak jóérzésű embernek, hogy ettől felforduljon a gyomrod és zsigerből érezz ellenszenvet, az olyan manipulatív tetvek iránt, akik ezt tolják…mert már nincs más eszközük. És hogy miért?

[link]

jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, a gyerekeknek is joguk van tudni a világ VALÓS történéseiről, és arról is, hogy a háborús plakátok csak rémisztgetés.
jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"A gyerekeknek is joguk van tudni a világ történéseiről."


Akkor nyomd az arcukba, hogy a református egyház által fenntartott bicskei nev.otthon fideszes igazgatója hogyan nyúlkált bele a kamaszfiúk nadrágjába.

Meg a többi pedofil esetet, pl. ami nemrég egy katolikus iskolában történt:

[link]

jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Meg a többi pedofil esetet, pl. ami nemrég egy katolikus iskolában történt"


Még jó, hogy a fideszes pártállam által fenntartott állami intézményekben ilyesmi sosem történik... :D

jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!