Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurmány miért nem tudta 14...

A kurmány miért nem tudta 14 év alatt megoldani a lakhatás kérdését és a csöveseket?

Figyelt kérdés
okt. 15. 21:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
46%
A jobbereket csak addig érdeklik honfitársaik amíg nem okoznak nekik kényelmetlenséget. Ennyire szeretik a magyarokat.
okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

11.

A fidesz nem jobber!

okt. 15. 21:20
 13/40 anonim ***** válasza:
39%

10#

Én meg nem járok tömegközlekedéssel.Miért én fizetem a dízelt a buszba, amivel mész?

okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
39%

#5 "Fillérekért föl lehetne húzni a csöveseknek lakótelepeket."

Csakhogy pont azért csövesek mert nem akarnak úgy élni mint mások. Tök ingyen lakhatnának a hajléktalan szállókon is, de ott se akarnak lakni. Ez itt nem az USA, nem kell kényszerből az utcán élnie a szegény, dolgozni vágyó, tisztes életről álmodó embereknek. Itt az marad az utcán aki ott is akar lenni.

Nehéz kikerülni belőle? Igen. De van hozzá segítség, csak nem akarják azt elfogadni, mert cserébe pont olyan módon kellene élniük amit nem akarnak.

okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
39%
9: Ezt a piac intézi, nem az állam. Én alkalmazottként jóval többet tudtam félretenni, gyengusz vagy, ez van.
okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
39%
#13 Mert így működik a társadalom. Leesett végre? :)
okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

"Ez itt nem az USA, nem kell kényszerből az utcán élnie"


Valóságtól legkevésbé elrugaszkodott 13 éves jobber.

okt. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
56%
#15 Soros György sokkal többet szedett össze mint te, tehát a te értékrended alapján ő sokkal jobb ember nálad.
okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

14

hazudsz!!


voltál már ilyen hajléktalanszállón?


ott nem egyedül laksz egy lakásban hanem egy szobában vagytok négyen öten és ha csak kiteszed a lábad otthonról már ki is raboltak

okt. 15. 21:24
 20/40 A kérdező kommentje:

18.

Méhszaros Lölő is.

okt. 15. 21:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!