Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurmány miért nem tudta 14...

A kurmány miért nem tudta 14 év alatt megoldani a lakhatás kérdését és a csöveseket?

Figyelt kérdés
okt. 15. 21:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem lehet megoldani.
okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem is akarja megoldani.
okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
27%

Sőt, azt se tudták megoldani, hogy agy nélküliek ne írjanak ki állandóan kérdéseket erre az oldalra.

Ahogy 1-es írta, van amit nem lehet megoldani. Ráadásul van ami nem is az ő dolguk.

okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
49%

Azért, mert a hajlékonyak jelentős része maga döntött az mellett az élet mellett, amit él.


Aki akar, él a lehetőségekkel, vannak erre állami szervezetek, szociális munkások, akik segítenek annak, aki akar.

okt. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Fillérekért föl lehetne húzni a csöveseknek lakótelepeket.

például kínában konténerekből szarérhugyér építettek két nap alatt egy lakótelepet, nekik 14 évük volt rá.

okt. 15. 21:16
 6/40 anonim ***** válasza:
22%
A lakhatás meg van oldva, az összes ismerősöm lakik valahol. Mit akarsz még megoldani? Ha jobb helyen akarsz lakni, dolgozz érte, ne a kormányra várj.
okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
26%

5#


Az állam ne építgessen az adófizetők pénzéből másoknak ingatlanokat.

okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
44%

#4 "Aki akar, él a lehetőségekkel, vannak erre állami szervezetek, szociális munkások, akik segítenek annak, aki akar."


Fidesz óta nincs.

okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

6.

Nekem az a bajom hogy vállalkozóként 20 évig gyűjtögettem 20 millió ft-ot egy lakásra csak aztán a kúrmányod elintézte és most már 40 millióba kerül és a 20 millióval nem megyek semmire

okt. 15. 21:19
 10/40 anonim ***** válasza:
71%

#7 Miért ne? Orbánnak is épít, azzal sincs baja a jobbereknek.


Meg az utakat miért építi akkor? Nekem nincs autóm, az én pénzem ilyenre ne költsék!

okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!