Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan lenne a helyzet...

Ha olyan lenne a helyzet Magyarországon mint az 56-os forradalom idején, akkor megvédenéd a hazádat?

Figyelt kérdés

okt. 15. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, kész vagyok meghalni a hazámért.
Nem, próbálnám elkerülni a harcot.
19 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
A NER-ért, egészen biztosan NEM!
okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor éreztem csak így amikor a gépfegyverrel a kezemben sok bajtársammal együtt mondtuk a katonai esküt.Amúgy inkább neeeeem. :)
okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a kormányt, ezt a rendszert semmiképpen. Inkább biztonságos helyre menekülnék, kivárnám, ki győz és utána milyen rendszer lesz az országban. És csak akkor jönnék vissza, ha normális, demokratikus rendszer kezdődne végre.
okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
A hazámat igen, de a NER-t nem. A NER-eseket nyugodtan vihetik ruszki pajtásaik egy kis málenkij robotra, hogy érezzék a szent orosz föld törődését.
okt. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Jól mondta Orbán Balázs, hogy felelőtlenség volt belevinni az országot egy vállalhatatlan háborúba a túlerővel szemben.
okt. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy a többség nem harcolna úgy mint 56-ba.

Akkor igaza lehetett Orbán Balázsnak.

okt. 15. 13:27
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
5-6 válasz nem reprezentálja az ország többségét.
okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

7-es, csakhogy 1956-ban nem a NER antidemokratikus és korrupt rendszerét védték a felkelők. Éppen a korábbi diktatúrát megdöntő demokratikus(abb) hatalomért harcoltak.


Vagyis hiába akarod a sz...t tisztára mosni, te fideszbérenc!

okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Ki mondta, hogy nincs igaza Orbán Balázsnak?

Nem volt tetszetős amit mondott, de attól még a kutya sem harcolna Magyarországért. Én már eleve sem ott élek, de ha ott élnél is.. basszki, egy ilyen szar országért ki a franc harcolna? Ráadásul úgy, hogy a kínaiak már a felét felvásárolták, a másik felét meg a NER.

okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
10, én!
okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!