Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit tennél ha kitörne egy...

Mit tennél ha kitörne egy forradalom Magyarországon?

Figyelt kérdés

ma 20:48
A kérdező szavazást indított:
Fegyvert fognék a kormány oldalán.
Fegyvert fognék a felkelők oldalán.
Semmit.
Külföldre emigrálnék.
Bezarkozok és kivárom a végét.
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem mindegy hogy ki ki ellen lenne? És a körülmények sem. Mennyire vetnék be a karhatalmat ki mellett állna stb. Oroszok nyugat beavatkozna-e.


Így ismeretlenül nem lehet válaszolni.

ma 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Félnék. :)
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Az oroszok oldalán állnék.
ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
87%
Elmenekülnék.
ma 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

El kellene menekülni akkor. Mondjuk amúgy is menekülni akarok innen.


Azonban 2026-ig minimum maradni akarok, mivel be akarom fejezni a sulit.

Szal egy forradalom nem jönne jól.

ma 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha van többé-kevésbé szabad választás, akkor nem támogatok forradalmat.
ma 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdés hogy milyen forradalom?

Ki ellen vagy ki mellett?

Vagy akik igennel válaszoltak azok akkor is utcára mennének, ha következő választáson nyerne a Tisza párt és forradalmi hangulatot csinálna a Fideszes tábor?

Vagy ha olyan helyzet lenne mint Ukrajnában?

Akkor oroszokkal kellene harcolni vagy az olyan vezető ellen kellene harcolni aki nem az Ország érdekei mellett van, hanem idegen Ország érdekei határozzák meg a döntését?

ma 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Bármilyen forradalom törne ki, az Budapesten történne. Tótpusztafalváról a Jóska bácsit nem fogja érinteni, ahogy sok más embert sem. Szóval itt főleg az számít hogy a budapestiek közül mennyien vennének részt benne, mennyien támogatnák.

Persze ahogy már más is írta, nem mindegy milyen forradalom, ki ellen, milyen politikai hangulatban, stb. Én a tüntetésekre következetesen azt szoktam mondani, hogy felolvasni egy szöveget, énekelni egy dalt és sétálni egyet kevés, nincs hatása, nincs ereje. De egy forradalom meg a ló túloldala, az meg már bőven erőszakosabb mint aminek lennie kell.

Ha a nép kiállna magáért és határozottabban lépne fel (pl. lennének valódi, erős sztrájkok) annak örülnék. Egy forradalomnak kevésbé.

ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálnak kihúzni magam
ma 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat 4-es, én a "mocsok hazaárulót" a 3-as, orosz-csicska versenyzőnek írtam!

8-as voltam.

ma 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!