Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kádár Jánosról nektek mi a...

Peterber00 kérdése:

Kádár Jánosról nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Elvileg én úgy tudom, hogy sok embert kivégeztetett, de azt nem tudom, hogy milyen mértékben mészárolták le az embereket 56 után meg persze az ÁVH. Tény, hogy azt is mondják, hogy Gulyás politikát folytatott és sokkal élhetőbb volt ez az ország, mint a többi. Puritán ember volt élete végéig és nem Magyarországon született, hanem Fiuméban egy egyszerű családban. A kérdés az, hogy ti mit gondoltok róla?

#politika #szocializmus #Kádár János #Világ proletárjai egyesüljetek! #Gulyáspolitika
tegnap 20:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, de azért nem csak rosszat lehet róla elmondani.

Elvileg sok gazdasági reform volt meg jobban éltek az emberek, mint bármelyik Marxista-Leninsta államban.

Nézzük meg Ceaușescut, aki nyomorban és terrorban tartotta a népét, beleértve a magyarokat is. Ki is végezték 1989-ben!

tegnap 22:08
 12/14 anonim ***** válasza:
Hitelből volt minden, eladósította az országot
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Természetesen nem volt nyílván választása"

De volt valasztasa, pl az, hogy nem politizal. De o hithu komcsi volt, o elvezetbol csinalta azt, amiket csinalt.

tegnap 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
kommunista p.tkány szovjet helytartó,munkás köcsögök prolik királya,merjünk kicsik lenni,feljelentünk mindenkit besúgó vamzer emberek
tegnap 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!