Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk miért konteós?...

A Mi Hazánk miért konteós? Van rá bizonyíték?

Figyelt kérdés

Páran azt mondják "kOnTeÓs" pedig 1 konteót se állított a Mi Hazánk tudomásom szerint! Szóval felteszem a kérdést: mi a konteó? Linkeljétek be mert érdekelne. Volt aki azt írta

"Mert szerintük a zs!dók irányítják a világot" de ilyen kijelentés tudtommal egyszer sem hangzott el csak olyan hogy 1 nagy cégnél elmondták hogy ki zs!dó származású ami meg tény, olyan minthogy Szoboszlai a liverpool játékosa magyar származású. Ez sem konteó, vagy igen?

A másik válasz amit láttam interneten "bilderberg csoport" de ez sem konteó mert hivatalosan is létezik a bilderberg csoport 1954 óta, tehát olyan mint mondjuk a NATO vagy az EU, az is konteó ha azt mondom hogy létezik az Európai Unió?


Várom a válaszotokat és bizonyítékokat hogy miért konteós a Mi Hazánk mert érdekel engem a téma, köszönöm előre mindenki válaszát!



ma 16:11
 1/10 A kérdező kommentje:
A #fidesz és a #tisza azért raktam bele mert általába tiszások és néha fideszesek is támadják ezzel a Mi Hazánkat így elsősorba őket kérdezem.
ma 16:13
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Egy konteó is relatív. Mert aki hisz benne az kimagyarázza hogy a hó miért piros és lentről esik felfelé.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
#2 Az illető magyarázná a konteóját, de ettől még konteó.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

De írd le mi a konteó? Mi az? Mi az amit a Mi Hazánk állít? Mi az ami miatt konteósnak lehet őket nevezni jogosan?

ma 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Az oltással kapcsolatos kijelentéseikre emlékszem, hogy mérgeznek az oltással, meg ilyen baromságok
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Olyanra emlékszem hogy azt momdták hogy lehetnek súlyos mellékhatások ami viszont igaz hisz a mai napig nem tudjuk az oltások pontos mellékhatását hogy kikre milyen hatással volt, de belinkelnéd azt ahol azt mondják hogy mérgező? Érdekelne a videó, előre is köszönöm szépen!

ma 16:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy zs!dók?
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7

"!"el írtam "i" helyett mert még a végén az érzékeny GYK letiltja a kérdést a szólásszabadság nevében...

ma 16:55
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Egy palesztinás kérdés alatt teljesen semleges értelemben kb tizenötször írtam le, hogy "zsidó", és semmilyen tiltást nem kaptam érte.


Az például konteó ettől a "közösségtől", hogy üldöztetve és áldozatnak érzi magát. Láttam olyan konteóst, aki le lett tiltva, de nem azért lett letiltva, mert azt állította, hogy az oltásban robotok vannak és átveszik felettünk az uralmat, hanem azért, mert minősíthetetlen hangnemben fröcsögött, személyeskedett.


Konteó = összeeskövéselmélet, amely nem a valóság megismerésére törekszik, hanem légből kapott magyarázatokat talál ki.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Nekem bannoltak már GYK fiókot mert nem voltam elég "érzékeny" és nem, nem qrva anyázás volt, igenis képes tiltani azért mert nem vagy elég "érzékeny" számára, ez nem önsajnáltatás ez az igazság :) saját tapasztalat, facebookon és tiktokon is jelen van ez csak ott jóval erősebben!


A konteó jelentését szépen leírtad de a kérdésemre nem válaszoltál hogy a Mi Hazánk miért konteós hol a kézzel fogható bizonyíték rá

ma 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!