Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz miért szereti összemo...

A Fidesz miért szereti összemosni a saját hatalmukat Magyarországgal?

Figyelt kérdés

Próbálják úgy beállítani mintha a kettő egy és ugyanaz lenne, aki meg a Fideszt ekézi az a hazát támadja - szerintük.

Vagy direkt ez a cél, hogy a híveknek így lehessen mutatni hogy nesze nem magyarok akik kritizálják a Fideszt?



ma 12:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
10-es, ne beszélj mellé. Te kezdtél itt "a kapitalizmusról" hablatyolni. Most meg hülyeségeket hordasz össze.
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem beszélek mellé, sőt, amikor leírtad a badarságodat, pontosan tudtam, hogy a multikulti kapitalizmust fogod védegetni :D Pontosan azok papolnak állandóan nemzeti kultúráról, akik az utolsó csepp vérükig bevédenék a multikulti kapitalizmust.


Hozzáteszem, én nem azt állítom, hogy a külföldi befektetés és a más kultúra rossz és nem való ide. Csak képmutató vagy ;)

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

#9

"Amikor a választáson elindultak, közzétették a politikai programjukat, és lehetett vagy rájuk szavazni, vagy nem rájuk."


...ha volt egyáltalán értelmes programjuk...

Sajnos mostanság erre sem fordítottak túl sok energiát.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
12-es, lófaxt se tudtál te, csak vagdalkozol a szavakkal, miközben hülyén vigyorogsz, és azt hiszed, hallatlan intellektuális csúcsokról nézel le. Felesleges rád időt pazarolnom.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
13-as, hogy te mit gondolsz a programjukról, vagy hogy igazad van-e, semmin sem változtat. Mások azt gondolták, hogy jó lesz, és megszavazták. Ez a helyzet. Így tehát a Fidesz az ország többségét képviseli. Ezen kár vitatkozni, ez nem vélemény kérdése. Legfeljebb az említett többséget kritizálhatod.
ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem az zavar amikor az országgal mossák össze magukat, hanem az amikor a magyar emberekkel.

Orbánnak az egyik kedvenc szófordulata az hogy "a magyar embereket támadják".

Nem! Téged támadnak bzmeg!

2-3 millió ember szavaz rájuk a 10bol és akkor van pofája ezt mondani. Engem ugyan nem támadnak. Főleg hogy én nem is adtam felhatalmazást neki szóval az én nevemben csak ne beszéljen.

Az emberek háta mögé bújik, pajzskent használja őket hogy egyrészt megvedje magát, másrészt továbbra is fenntartsa bennük az ellensegkepet.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Ez a mese része , a hatalom azt hazudja érted van . Matolcsy szerint sz adó a megszorítás a korlátozás a túlszabályozás államérdek tehát közérdek, lófhhhaszt . Minden intézkedés újítás a nép átverése kifosztása azzal a dumával hogy biztonságos életmentő trendi jó befektetés környezetkímélő . A kormányok pártok gondoskodó szerepet játszanak a zabigyerek lakosság felett , ezt nem kérte senki , minket nem azok csináltak sem vagyunk birtokukban .
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
36%

16-os, ugye nem gondolod, hogy 2-3 millió szavazat azt jelenti, hogy 7-8 millióan ellenük voltak?


Jelenleg mintegy 8 millió választópolgár él Magyarországon.

[link]


A 2022-es országgyűlési választásokon mintegy 5,2 millióan szavaztak.

[link]


Akik nem szavaztak, azok szerinted azért, mert annyira gyűlölik a Fideszt? Nem, hanem mert leszarják az egészet. Én is közéjük tartozom.


Az 5,2 millióból a Fidesz 3 millió szavazatot szerzett meg. Ez pedig abszolút többség.


Ez a matek, és nem az, ami a fejedben van. A maradék 2 millió lesz szíves tudomásul venni, hogy nem az ő kedvenceik kormányoznak. Majd 2026-ban el lehet menni szavazni megint. Amennyiben gondod van mindezzel, úgy a társadalmi közmegegyezést és az ebből fakadó alkotmányos rendet vitatod.

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#18 tisztában vagyok vele hogy nem mindenki szavazhat. Ez nem jelenti azt hogy a 15 évesnek nincs még véleménye és nem az a véleménye esetleg hogy a fidesz menjen a kva anyjába.

Igen, vannak olyanok is akik bár megtehetnék, de nem mennek el szavazni mert nem érdekli őket vagy úgy érzik nincs kire szavazniuk. Ez sem jelenti azt hogy szeretnék vagy egyetertenenek a fidesz rendszerével.


A helyzeten nem valtoztat: 3 millió ember szavazott rájuk, maximum 3 millió ember nevében beszéljen. A többi nem adott rá felhatalmazást neki, pedig legjobb tudomásom szerint ők is ugyanolyan magyar emberek mint akik a fideszre szavaztak. Szóval nincs joga azt mondani hogy "a magyar embereket támadják", akkor se ha úgy alakítják a választási szabályokat hogy "kétharmaduk" legyen.

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ezeket olvasd el A tömegek lélektana Szun Ce A háború művészete - A hadviselés törvényei Platon Az állam . Aztán társadalom működését leképező ember és egérkísérleteket .... Akkor rá döbbensz hogy évezredek óta mi zajlik .
ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!