Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter, miért csak a...

Szijjártó Péter, miért csak a saját szövetségeseinkel enged meg magának ilyen hangnemet?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 1. 07:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Szíjjártó egy szarrágó, csak az 50 IQ-s vidéki suttyóknak próbál folyton pózolni a baromságaival. Az oroszokon és a hülye birkákon kívül mindenki tudja hogy egy hazaáruló féreg.


Vagy lehet hogy az oroszok pont ezért tüntetik ki?🤔

aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Ezek egyike sem a szövetségesünk.
aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A Balti államok nem a szövetségesünk?

EU és NATO tagországok, ugyannnál az asztalnál ülünk.

aug. 1. 07:55
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
Nem mi kezdtük, mi csak reagálunk.
aug. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nekem is az a problémám, hogy, amikor az én rokonaimat fasiztázzák le a ruszkik, vagy az én esetleges adataimat lopják el a magyar külügy szerveiről, azok után a szeme sem rebben meg.

Arról nem is beszélek, hogy Lavrov magyarhangjaként kommunikál és, mintha lassan nem is 0rbánhoz tartozna, hanem egyenest céget váltott volna és az orosz külügyminsztériumba járna haza.

aug. 1. 07:58
 6/18 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de ezt az újfajta letelepedési kötvénybizniszt, mi kezdtük és a Balti államok reagálltak.

Nem ők engednek be olyan ruszkikat Európába, akiket mindenhol máshol próbálnak kitiltani, hanem mi. Mi kezdtük, ők reagáltak.

aug. 1. 07:59
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Szijjàrtò hozza azt a szintet, ami a nagy öregeknek ismerős lehet a szociból.


Csak akkor a miniszterek a szovjet hadsereg seggèből kiabàltak meg anyàztak mindenkit, majd hàtrafordultakbès jò mèlyen meghajoltak a főtitkàr előtt.

aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
7# És lám, akik a ruszkik seggét nyalták akkor, most folytatják... mit is várunk ettől a köpönyegforgató, szánalmas országtól.
aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
6 Te is hazudsz, nincs semmiféle "kötvénybiznisz". Jönnek építeni Paks2-t. Sok százezer orosz él már az EU-ban, nem a paksi építőkkel jönnek be a kémek.
aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem hazudok. Én sohasem vetemednék hazugságra és arra, hogy másokat hazugozzak le. Tudok érvelni hazugság és hazugozás nélkül is.
aug. 1. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!