Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért nem saját...

SzocdemOliver kérdése:

Magyar Péter miért nem saját magán kezdi az elszámoltatást? Az elszámoltatás az ő lenyúlt 250 millió forintjára nem vonatkozik? Magyar csak másokat számoltatna el, önmagát nem?

Figyelt kérdés

Magyar Péter az elmúlt 3 évben 250 millió forint NER-ből származó pénzt zsebelt be, olyan állások betöltésével, amelyeket NER-lovagként a tolvaj Orbán-rendszer kegyeltjeként nyert el. A reakciókra válaszul azt közölte, minden politikust húsz évre visszamenőleg elszámoltatna.


Magyar a nárcisztikus pszichopaták szokásos módszerével, azzal vádolja és gyanúsítja az egész országot, amit ő követett el. Nem számol el, de elszámoltatással fenyeget mindenkit. Ő lopott, de másokra mutogat, hogy magáról elterelje a figyelmet. Ő nem számol el a NER százmillióival, de mások reszkessenek. Ám ezek a normák rá nem érvényesek.



[link]



júl. 30. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

De kis vicceske valaki.

Már a csöves Népszava is amerikai szerveren fut hogy a magyar hatóságok ne kapcsolhassák le rémhírterjesztés, hazudozás, fakenews miatt.

Erre te ilyen forrásokra támaszkodsz 😂

júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
#1 Öhm...te ugye nem tiszás vagy? És nem tiszásként hivatkozol arra hogy a fideszes rogáni magyar hatóságok mit tekintenek álhírnek és rémhírnek? Mert akkor már nagyon kilóg a lóláb. :D
júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
1. Az amerikai Népszava teljesen más, mint a magyar.
júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
unalmas vagy már. Ez ma már vagy a 100.ilyen kérdés
júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mindet Orbán gazdája adta neki. A feladatot pedig megkapta poloska. Szét kell vernie az ellenzéket teljes mértékben.


Eddig úgy tűnik, hogy megdolgozik a pénzéért rendesen. 26-ra eltűnteti a DK-t is, a Fidesz pedig teljes uralomra törhet, Orbánt meg lehet majd megkoronázni királynak.

júl. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de egyszer fel lehetne neki valahol tenni ezt a kérdést. Megnézném mit szólna. Nyílván nem ő lopta a legtöbbet a rendszerben, valószínűleg vannak a Fideszben nála nagyobb tolvajok is, de azért a 250 millió forint és mindaz amit te leírtál már nekem is gyanúsan sok ezen munkákért cserébe.
aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Korábban nekem is gyanús volt, hogy Magyar Péter valójában még a FIDESZ embere, de erre én már nem látok túl sok esélyt, mert ha a FIDESZ embere lenne, szerintem nem támadta volna ilyen szinten és ennyi pénzért a kormánypárti média. De az tény, hogy politikailag sok dologban egyetért a FIDESZ-el.
aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Azért támadja őt a Fidesz, mert egyrészt a látszat. Másrészt meg elég nagy szégyen lenne nekik ha elindítanának egy embert, hogy verje szét az ellenzéket aztán még a gazdáit is szét verné :D Nyilván ezt nem engedhetik meg.
aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!