Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter, miért csak a...

Szijjártó Péter, miért csak a saját szövetségeseinkel enged meg magának ilyen hangnemet?

Figyelt kérdés
[link]

aug. 1. 07:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
24%
10: Akkor miféle kötvényről beszéltél?
aug. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Letelepedési kötvényről beszélek. Amiről én beszélek, azt úgy hivják, hogy letelepedési kötvény. Erről beszélek én. Én beszélek erről. Én.
aug. 1. 08:22
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
12: De nem ez az évekkel ezelőtt rég lezárt téma a kérdés, hanem a mostani paksi bővítés. Ha itt kötvényekről kezdesz el beszélni (amiről még a baltiak sem beszéltek, tehát felülmúltad őket), az hazugság, mert semmiféle kötvényről nincs szó. Na most a hazudozók lehet, hogy fel sem fogják, hogy hazudnak, ezért kell őket helyre tenni. Ahogy tette Szíjjártó is.
aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

No, amig érvek nélküli személyeskedés megy csupán, nem fogunk egyről a kettőre jutni.

Attól, hogy átnevezed és szatyrot raksz rá, a szaga, még ott marad.

Ez egy hazugozásmentes komment volt.

aug. 1. 08:27
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy amíg a "szövetségeseink" hazudnak rólunk, addig ez lesz.
aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bár érteném, hogy a fasiztázás és adatlopás, miért nem vált ki ugyanilyen érzelmeket a külügyminisztériumban.
aug. 1. 08:38
 17/18 sörpocak ***** válasza:
100%

"Jönnek építeni Paks2-t. "

De Pak2 még távol van az építési szakaszától, az még mindig hiányzó engedélyekről nem is beszélve...

aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szijjártó egy zseniális elme, bárki bármit is mond.
aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!