Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért kritizálják...

A magyarok miért kritizálják annyira más országok faji összetételeit, amikor a saját országukban is igencsak kérdőjeles a helyzet és egyre fogy az ember? Nem inkább a saját problémájukkal kellene törődni más országok kritizálása helyett?

Figyelt kérdés

aug. 7. 06:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Miért akarod megtiltani, hogy más országokkal is foglalkozzunk?
aug. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ki vagyok én, hogy megtiltsak bárkinek, bármit is? Nem vagyok én kormányfő!

Engem csak az érdekel, hogy miért érzik a magyarok fontosabbnak azt, hogy mi történik tőlük, több száz kilóméterre, miközben az, hogy mi van mellettük 5 kilóméterre, az nem érdekli őket.

Hajrá Magyarok!

aug. 7. 06:36
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, de mi egyszerre több dologgal is tudunk foglalkozni.
aug. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nem sértődtem meg.

Csak nem látom, az eredményét ennek a foglalkozásnak, se több száz kilóméterre, de 4-5 kilóméterre arrébb meg végképp nem látszik.

Nem kellene átgondolni ezt a több dolgot is és csak 1 valamire koncentrálni?

aug. 7. 06:51
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Mert magyarország nagyon lent van, majdnem a legszegényebb eu tagállam.

Ezért folyamatosan azért szurkolnak, hogy a sokkal gazdagabb jóléti országok pusztuljanak el.

aug. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

A magyarok sose vállalnak felelősséget a tetteikért, sose foglalkoznak a saját problémáikkal. Ezért működik olyan jól a propaganda, az átlag magyar imád másokat és egymást gyűlölni a fejlődés helyett.


Leesne az állad ha beszélnél osztrák emberekkel.

aug. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert rasszisták
aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
6: Akkor miért van az, hogy a magyar gazdaság gyorsabban fejlődik, mint az osztrák?
aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát erre a kérdésre nehéz válaszolni. Nem lehet, hogy azért, mert több magyar dolgozó lesz lassan Ausztriában és Németországban, mint Magyarországon?
aug. 7. 09:43
 10/16 PMC Wagner ***** válasza:
Szerintem ez egy teljesen jogos kérdés.
aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!