Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kró zita szerint Karsai...

Kró zita szerint Karsai Dánielnek türelmesebben kellett volna várnia a halált. Ezek parancsba kapják hogy ilyeneket mondjanak vagy tényleg ennyire galád egyének?

Figyelt kérdés
Rondábban nem akarok fogalmazni nehogy töröljék a kérdést.
ma 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen ledöbbentem azon a videón. Mindig van még lentebb... Nagyon sajnálom Karsai Dánielt, egy szuper intelligens ember volt. Ráadásul magam is eutanázia-párti vagyok, túl sok borzalmasan szenvedő volt a családomban. Ez nem nő, ez egy...... valamilyen élőlény, nem tudok rá jelzőket, ez a szint már a szememben a legalja. Undorító, érzéketlen...a többit gondoljátok mellé.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
A fideszesek nácik. Vagyis szenvedéspártiak. Akkor min csodálkozunk?
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, csak konkrét válaszokat tudnátok adni?

Értem a 2-es véleményét nem vitázom vele, csak valami igen/nem-re számítanék, köszönöm.

ma 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ha nem maguktól ilyenek, akkor azzá váltak.
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen jellegű kérdés van és konkrétan ez a kérdés is fellett már téve ha jól emlékszem. Nem szoktam ezekre válaszolni, de most mégis ha nem is válaszolok, mert tök fölösleges, hisz te sem válaszért jöttél, egy kérdést feltennék. Mitől annyira hihetetlen az számotokra, hogy alapjáraton ilyenek? Hogy ez egy önazonos kijelentés, hogy ezt Ő maga mondta, nem parancsba kapta vagy ilyesmi...


Az én meglátásom az, hogy ez baromira illetlen dolog volt Zita részéről (én szégyelleném magamat a helyében). Dániel elhunyt, úgy gondolom, hogy ezek után vagy nem mond semmit sem az ember, vagy ha mond max. annyit, hogy nyugodjon békében. Nekem ez olyan, hogy valakibe belerúgtak úgy, hogy már nem is él. És teljesen mindegy, hogy hol állunk ebben az egészben (és le fogom írni, én hol állok ebben), de ennek az embernek ez az ügye volt az utolsó ügye ebben az életben, és lehet vele nem egyetérteni úgy, hogy közben meg megérted őt, átérzed a helyzetét. Viszont akit megértesz és átérzed a helyzetét, azzal még ha nem is értesz egyet, ilyet nem teszel vele, hogy belé rúgsz még a halála után is.


Az, hogy emiatt az ügy miatt feszegetni kezdte a magyar politika az eutanázia témakörét, hogy az megengedhető-e vagy sem, attól viszont nagyon kivagyok, mert én azt gondoltam ebben közmegegyezés van. Szóval nálam ez átlépett egy határt. Nem tudok mást mondani rá, mint hogy k....a gáz, szégyenletes. Nem erkölcsileg aggályos ez, hogy most az, aki esetlegesen úgy véli engedélyezni kellene, az egy erkölcstelen ember lenne vagy ilyesmi, hanem szerényebb intelligenciára utal az, ha valakinek ez egyáltalán eszébe jut, mert ez egy baromira összetett dolog, olyan buktatói vannak, amit kellő intelligencia mellett felfog az ember, hogy bár szíve szerint engedné, mégis az engedélynek olyan mondjuk úgy "veszélyei", következményei vannak, ami viszont kizáró ok. Mivel a magyar politikusokról az nem mondható el, hogy túlzottan szerényen lennének megáldva intelligenciával, így inkább feltételezhető az esetleges politikai előnyszerzés, mint indíték erre, na ami viszont már (az ügyet is figyelembevéve, amin keresztül ez történt) kimeríti a sz-r alak fogalmát. Hogy most még ki a sz-r ebben, azt hagyjuk, mert attól, hogy esetleg valaki úgy látja tudná ezt a kört még bővíteni, az még mást nem fog kivenni ebből a körből.

ma 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!