Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz Kövér László...

Mit gondolsz Kövér László hétfői parlamenti megszólalásáról?

Figyelt kérdés

Bedő Dávid, a Momentum frakcióvezetője Orbán Viktor miniszterelnök napirend előtti felszólalását követően nem az elhangzottakra reagált, hanem Karsai Dánielről, az ALS-betegség következtében szombaton elhunyt alkotmányjogászról emlékezett meg, aki az elmúlt időszakban az életvégi döntések szabadságáért küzdött. Idézte tőle a többi között azt, hogy jobb szabadon meghalni, mint szolgaként élni, és hangsúlyozta, hogy Karsai kitartása, méltósága és embersége példaértékű volt.


Az ellenzéki politikus a felszólalása végén arra kérte a képviselőket, hogy egyperces, néma felállással emlékezzenek meg Karsai Dánielről, aminek mindenki eleget is tett.


Ezután azonban Kövér László házelnök ragadta magához a szót, és közölte: a házszabály alapján egyetlen képviselő sem szólíthatja fel a T. Házat néma tiszteletadásra, majd pedig úgy fogalmazott:


Ami most történt, az egy olyan ízléstelen provokáció volt, ami felhasznált egy tragikusan elhunyt embert halálában arra, hogy politikai propagandát fejtsen ki, egyébként a halál kultúrája mellett. Ezt mindazon képviselőtársaim nevében visszautasítom, akik az élet kultúrájának az oldalán szeretnének maradni. A többit meg majd a házbizottsági ülésen megbeszéljük.



ma 07:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez az ember (sem) lehetne ott már régen, ahol van. De ...
ma 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Én értem a politikát, értem, hogy provokálni kell, mindenkit, ott, ahol csak lehet..., de, hogy senki sincs az ő környezetében, aki azt mondja neki, hogy Laci, ezt már ne? Ez kegyeletsértés?
ma 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

#2

Ez jó a főnöknek, mert eltereli a figyelmet a disznóságairól.

ma 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Igaza volt.
ma 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#4

Hát úgy kell Neked.

ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%
Amennyibe föllépett a buzulás ellen, akkor támogatom.
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
6os megjegyzése tökéletes példája a fideszes szavazónak. Nem tudja miről van szó, nem olvassa el, csak megy a parancs után, helyesel a főninek és uszít, gyűlöletet kelt.
ma 07:53
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Egyértelműen provokáció volt az ellenzék részéről.

Én sajnálom ezt a Karsait, hogy ennyi szenvedésen kellett keresztülmennie. Sajnos közvetlen környezetemben is volt példa betegség miatti teljes leépülésre és a végén halálra, de ez az ember nem volt politikus és még csak közszereplő sem volt. Szerintem teljesen okafogyott volt ez az 1 perces tiszteletadás a parlamentben.

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8as, az az ember a teljes nyilvánosság előtt, a nemzetközi politikai szintérre emelve az ügyét próbálta azt érvényesíteni saját és sorstársai érdekében, igencsak közszereplővé vált.
ma 07:59
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
"Ha a kövér beszél, annak folyik a szar a szájából. Europer man... A Tiszába a cián a kövér szájából ment bele"
ma 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!