Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyar Péter egy köztörvény...

Ha Magyar Péter egy köztörvényes tolvaj (Orbán Viktor annak nevezte), akkor Mészáros, Szíjj, Jászai, Tiborcz és a többi NER-es (akik hasonló üzleteket kötnek) micsoda?

Figyelt kérdés

Mert ők ugyanazt, amivel Magyar Pétert vádolják, minimum 10 nagyságrenddel nagyobb méretben, állandó jelleggel csinálják, az egész NER így működik. Belterjes üzletek, az állam által kivételezett helyzetben vannak, az állam pénzeli a cégeiket az adófizetők pénzén.

Még más volt NER-esek is megmondják róluk, hogy az egész egy nagy maffia. Mert belső maffiaharcok is vannak, a vagyonokért.

Kérdésemmel nem Magyar Pétert akarom védeni. Csak furi, hogy ezek a NER-esek még mindig szabad lábon rohangálnak, vagy furikáznak és élvezik az életet.

Mert ha a NER-esek, Orbán Viktor barátai, rokonai ártatlanok, akkor Magyar Péter is ártatlan.

De ha Magyar Péter bűnöző, akkor ők is azok, de nagyobbak.

Más választási lehetőségek is vannak, de ez a kettő nyilvánvaló.



ma 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

minden fideszes és ex-fideszes is egy tolvaj. nem kell egyikükkel se kivételezni.

mellesleg aki az oldalán van azt miért tolvajozná le? elég hülye a kérdésed.

ma 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Mondani bármit lehet, addig nincs baj, hiszen a hülyeséget beszélőt annak is lehet tartani.

A baj akkor kezdődik, ha ugyanezek olyan törvényt hoznak, hogy amit mi teszünk az a haza naggyá tétele, amit az ellenség (nem ám ellenzék) tesz az köztörvényes bűn.

Azonban a baj akkor kulminálódik, ha ezen törvényt a társadalom birka módjára elfogadja és nem teszi ki a szűrét ilyeneknek.


Magyarország emiatt számít egy semmi országnak.

ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DK-s ***** válasza:
54%

Nem tolvaj, hanem rabló.


Részletkérdésnek tűnhet, de qrvára nem az.

ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orbi csak tudja, ki, mit lopott a saját rendszeréből, na!
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"aki az oldalán van azt miért tolvajozná le? elég hülye a kérdésed."


Akkor nézd meg az EU parlamenti vitát. Ott mondta Magyar Péterről Orbán, hogy köztörvényes tolvaj.

Pontosítanom kell, Orbán Viktor azt mondta Magyarról, hogy "otthon köztörvényes lopás miatti büntetőeljárás folyik ellene". A lényeg u.a.

ma 18:25
 6/6 DK-s ***** válasza:
54%

#5-nek (kérdezőnek):


Tőlem az álljon a legmesszebb, hogy pozitívan nyilatkozzam a csúti mangalicáról. Most sem az a célom hogy a szavait alátámasszam, csak mindössze megállapítom hogy a"köztörvényes" jelzőt illetően igaza van.


Azt nem tudom hogy miért definiálja lopásnak a rablást. Nem ért hozzá? Vagy szándékos terelés? Passz.


Magyar rablást követett el, nem lopást. A lopásért megúszná egy felfüggesztettel, de a rablásnak nincs olyan esete, amelyikben ne letöltendőt szabna ki a bíróság.


Én rutinos börtönjáró voltam. És én tudom, hogy mit művelt. Ha te megfenyegetnél valakit hogy adja oda a tulajdonát, és amikor az nem adná, testi sértés kíséretében erőszakkal elvennéd tőle, ...


Hát, "barátom", azonnal baxnának be az előzetesbe, és simán odabaxna a bíró minimum két év börtönt!


Magyar pedig az EU parlamentben ücsörög.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!