Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért választott a Fidesz egy...

Miért választott a Fidesz egy köztörvényes bűnözőt (Dobrev Klára szerint) köztársasági elnöknek?

Figyelt kérdés
mutyi, bárók, korrupció

máj. 29. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha "Dobrev Klára szerint" akkor felejtsd el. Annak a nőnek rég börtönben lenne a helye.
máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, én is kaptam me délben egy ilyen telefonhívást Doberv Klárától! :-)


Gondolkodtam is, hogy ki kéne írni egy kérdést ide a gyakorira. Nyilván van valami, amire utalt Doberv, de én nem hallottam róla. Örülnék, ha valaki leírná, mire utalhatott Dobrev. Akár egy híroldal linkje is jó lenne, ahol írnak erről.


1-esnek üzenem, hogy nem vagyok sem Fidesz-hívő, sem DK-hívő. Egyszerűen szeretnék utána járni annak, amit híresztelnek, és véleményt alkotni róla.

Attól, hogy "Dobrev szerint" ez vagy az történt, attól az még igaz is lehet, meg nem is, meg részben igaz is. Pont ezt szeretném tudni.

máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Mert csak DK szerint az, amúgy nem.

Ha tényleg az lenne, akkor nem lehetett volna már az AB elnöke sem, de csak most kellett ezt előhozni, hiszen választási kampány van.

máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Az összes szakértő szerint lyukra futott a DK.
máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

3-4:

Tudtok valami konkrétumot is? Mert akkor ideírhatnátok.

Így az egész egy nagy hitvita, ahol mindenkinek az az igaz, amiben hisz.

máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Itt vannak a linkek:

[link]

[link]

máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert gyurcsányné hazudik. Az ő férje viszont valóban köztörvényes bűnöző.
máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Köszi a linkeket, 6-os

Engem nem ilyen hírrel hívott Dobrev. Hanem azt állította, hogy Sulyok törvénytelenül külföldiek kezére játszott át magyar termőföldet. És hogy hivatali visszaélés vádjával tett Dobrev feljelentést.

Most gyorsan magam utánakerestem és találtam is róla ezt:

[link]

máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Bárki feljelenthet bárkit, de mindenki azt mondja, hogy el fogják utasítani ezt a feljelentést. Amúgy Sulyok meg feljelentette rágalmazásért Dobrevet.
máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 DK-s ***** válasza:
47%

Lehet értetlenkedni, de a tények azok tények.


Sulyok az alkotmánybíróság helyetteseként kézbesítési megbízottként tevékenykedett. Az ügyvédi tevékenység.


Innentől két kérdés lehet: ha inaktív volt mint ügyvéd, akkor jogosulatlan ügyvédi tevékenységet végzett -e?


Ha ügyvédként járt el, azt viszont az alkotmánybíróság helyetteseként nem tehette volna, tehát ismét csak törvényt sértett.


Tehát a végső kérdés:


Ügyvédként követett el törvénysértést, vagy az alkotmánybíróság helyetteseként?

máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!